reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

Hej dziewczyny,

dzisiaj dołączyłam do naszej grupy. Mam na imię Magda, jestem z Warszawy mam 29 lat i prawie 2 letniego synka. Po ślubie jestem niecałe 3 lata. Z OM termin wypada mi na 6.12. Dzisiaj o 18 mam wizytę u lekarza, mam nadzieję, że na USG zobaczę zdrową i silną fasolinkę z bijącym serduchem <3 Trochę się stresuję!!! Mam problem z infekcjami- swędzenie pieczenie- macie podobnie?

U mnie 7 w 1 d
 
reklama
Hej dziewczyny,

dzisiaj dołączyłam do naszej grupy. Mam na imię Magda, jestem z Warszawy mam 29 lat i prawie 2 letniego synka. Po ślubie jestem niecałe 3 lata. Z OM termin wypada mi na 6.12. Dzisiaj o 18 mam wizytę u lekarza, mam nadzieję, że na USG zobaczę zdrową i silną fasolinkę z bijącym serduchem <3 Trochę się stresuję!!! Mam problem z infekcjami- swędzenie pieczenie- macie podobnie?

U mnie 7 w 1 d
Witaj, super ze jesteś. Z pytaniami wbij na glowny watek grudniowe mamy. Tam dziewczyny na pewno coś doradzą.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, jeszcze cały czas się nie przedstawiłam, a coraz bardziej liczę na to, że z Wami już tu zostanę [emoji3] Chyba jestem z Was najstarsza, bo mam 37 lat (w czerwcu uderzy mi 38). Nie mam jeszcze dzieci, długo wcale ich nie chciałam... A potem okazało się, że to nie takie proste [emoji6] To moja druga ciąża (pierwszą poroniłam). Jestem z W-wy, ale ponieważ mój tata jest z Bielska-Białej tam mam sporą część rodziny i kawałek mojego serca, więc pozdrawiam wszystkich z tamtych okolic [emoji3] Z moim facetem jesteśmy pewnie nietypową parą bo razem ponad 15 lat, ale bez ślubu i bez dzieci. Ale w naszym środowisku takim artystyczno-wariackim to mało kto jest po ślubie i z tymi dziećmi to też różnie - zazwyczaj dzieci są z różnych związków... Mój facet ma już dorosłego syna z poprzedniego związku.
Termin wypada mi na sam początek grudnia 1-2 [emoji4]

7v8rflw1jd7z9oat.png
 
Uwielbiam rejony Bielska-Białej, marzy mi się żeby kupić tam ziemię i postawić dom [emoji3] chociażby nawet miałby być taki niecałoroczny [emoji4]

7v8rflw1jd7z9oat.png
 
Cześć dziewczyny, jeszcze cały czas się nie przedstawiłam, a coraz bardziej liczę na to, że z Wami już tu zostanę [emoji3] Chyba jestem z Was najstarsza, bo mam 37 lat (w czerwcu uderzy mi 38). Nie mam jeszcze dzieci, długo wcale ich nie chciałam... A potem okazało się, że to nie takie proste [emoji6] To moja druga ciąża (pierwszą poroniłam). Jestem z W-wy, ale ponieważ mój tata jest z Bielska-Białej tam mam sporą część rodziny i kawałek mojego serca, więc pozdrawiam wszystkich z tamtych okolic [emoji3] Z moim facetem jesteśmy pewnie nietypową parą bo razem ponad 15 lat, ale bez ślubu i bez dzieci. Ale w naszym środowisku takim artystyczno-wariackim to mało kto jest po ślubie i z tymi dziećmi to też różnie - zazwyczaj dzieci są z różnych związków... Mój facet ma już dorosłego syna z poprzedniego związku.
Termin wypada mi na sam początek grudnia 1-2 [emoji4]

7v8rflw1jd7z9oat.png
Bielsko-Biała też pozdrawia [emoji4]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O ile dziewczyn z korzeniami w B-B
Maja 1987 ja przez 7 lat mieszkalam w trojmiescie dokladnie Gdansk ale wrocilam w rodzinne strony.
 
reklama
Cześć dziewczyny, jeszcze cały czas się nie przedstawiłam, a coraz bardziej liczę na to, że z Wami już tu zostanę [emoji3] Chyba jestem z Was najstarsza, bo mam 37 lat (w czerwcu uderzy mi 38). Nie mam jeszcze dzieci, długo wcale ich nie chciałam... A potem okazało się, że to nie takie proste [emoji6] To moja druga ciąża (pierwszą poroniłam). Jestem z W-wy, ale ponieważ mój tata jest z Bielska-Białej tam mam sporą część rodziny i kawałek mojego serca, więc pozdrawiam wszystkich z tamtych okolic [emoji3] Z moim facetem jesteśmy pewnie nietypową parą bo razem ponad 15 lat, ale bez ślubu i bez dzieci. Ale w naszym środowisku takim artystyczno-wariackim to mało kto jest po ślubie i z tymi dziećmi to też różnie - zazwyczaj dzieci są z różnych związków... Mój facet ma już dorosłego syna z poprzedniego związku.
Termin wypada mi na sam początek grudnia 1-2 [emoji4]

7v8rflw1jd7z9oat.png
Hej Ania! :)
Mamy podobne terminy, w jakiej dzielnicy mieszkasz (ja też jestem z Wawy) i czy wybrałaś już jakiś szpital w Wawie? Trzymam kciuki aby ta ciąża przebiegła pomyślnie !
 
Do góry