reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

Hej Ania! :)
Mamy podobne terminy, w jakiej dzielnicy mieszkasz (ja też jestem z Wawy) i czy wybrałaś już jakiś szpital w Wawie? Trzymam kciuki aby ta ciąża przebiegła pomyślnie !
Hej [emoji3] jak miło, ja mieszkam na Kabatach. Nie zdecydowałam się jeszcze na żaden szpital, ale sporo osób namawia mnie na Karową - mają najbardziej profesjonalny oddział ginekologiczny i lekarzy... Dopiero w przyszłym tygodniu idę do lekarza, żeby założył mi kartę ciąży, wybrałam go po opiniach z netu i po tym że blisko mojego domu przyjmuje, zobaczę czy będzie OK...
A Ty? Jak to jest u Ciebie?

7v8rflw1jd7z9oat.png
 
reklama
Hej [emoji3] jak miło, ja mieszkam na Kabatach. Nie zdecydowałam się jeszcze na żaden szpital, ale sporo osób namawia mnie na Karową - mają najbardziej profesjonalny oddział ginekologiczny i lekarzy... Dopiero w przyszłym tygodniu idę do lekarza, żeby założył mi kartę ciąży, wybrałam go po opiniach z netu i po tym że blisko mojego domu przyjmuje, zobaczę czy będzie OK...
A Ty? Jak to jest u Ciebie?

7v8rflw1jd7z9oat.png
To do mnie nie masz bliżej niż na drugi koniec Wawy. Ja mieszkam pod Piasecznem, koło Zalesia Górnego.
 
No trochę moich znajomych tam pracuje... to wiem o co cho... Ale Ty już wkrótce będziesz miała dłuuuugą przerwę [emoji6]

7v8rflw1jd7z9oat.png
 
reklama
Hej! Mam na imie Magda, mam 30 lat I bylam juz kiedys czlonkiem forum tutaj pod innym nickiem.
O dziecko staramy sie od prawie 8 lat. Pierwsza ciaza 25tydzien- martwy porod. Druga ciaza rowniez skonczyla sie niepowodzeniem (w 7tygodniu I bylo to 5 lat temu). Od 5 lat na tescie nie zobaczylam 2 kresek, az do tego wtorku :D Ciesze sie kazda sekunda :D z wyliczen wychodzi 21 grudzien :D ale bywa roznie :D
 
Do góry