reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

pieszczoszka1988

Jestem mamusią
Dołączył(a)
17 Październik 2011
Postów
6 890
Miasto
Bielsko-Biała
To może ja zacznę :) Mam na imię Sylwia w tym roku kończę 29 lat .Mieszkam w Bielsku-Białej ( woj .śląskie ) .
Mam cudowną córeczkę która w kwietniu skończy 5 lat. Postanowiliśmy z partnerem postarać się o rodzeństwo dla naszej córci... no i się udało :) Jestem mega wesołą osobą o dobrym serduchu i kocham zwierzęta :)
 
reklama
Hej.Mam na imię Angelika.Mam 26 lat i mieszkam blisko Łodzi.Jest to moja pierwsza ciąża i bardzo wyczekiwana.Jestem pełna obaw i strachu ale mam nadzieje,że wszystko będzie dobrze ;)To dopiero początek ;)
 
hej, jestem Magda, mam 24 lata i obecnie jestem na 5 roku studiów w Gdańsku, dziś dowiedziałam się o swojej pierwszej ciąży (35dc) :)
wczoraj wracając z pracy bardzo źle się czułam (nudności) więc kupiłam test i dziś po 1-2 minutach już były ładne 2 kreski, testowa jedynie odrobinę bledsza ale równie gruba i widoczna (na żywo jest mocniejsza niż na zdjęciu)... aż nie dowierzając poszłam na betę zaraz xD
Póki co, jedynie tatuś wie, że zostanie tatą... mam mieszaninę obaw i radości w związku z tym wszystkim
test.jpg
 

Załączniki

  • test.jpg
    test.jpg
    135,2 KB · Wyświetleń: 406
hej, jestem Magda, mam 24 lata i obecnie jestem na 5 roku studiów w Gdańsku, dziś dowiedziałam się o swojej pierwszej ciąży (35dc) :)
wczoraj wracając z pracy bardzo źle się czułam (nudności) więc kupiłam test i dziś po 1-2 minutach już były ładne 2 kreski, testowa jedynie odrobinę bledsza ale równie gruba i widoczna (na żywo jest mocniejsza niż na zdjęciu)... aż nie dowierzając poszłam na betę zaraz xD
Póki co, jedynie tatuś wie, że zostanie tatą... mam mieszaninę obaw i radości w związku z tym wszystkim
Zobacz załącznik 801642
Hej :) No to w podobnej sytuacji jesteśmy! Rocznikowo 24, ale jestem na 4 roku wety więc ten semestr dokończę, ale na przyszły rok dziekanka koniecznie. W sumie nie planowałam w tej chwili zajść w ciąże, ale mieliśmy podejście jak będzie to będzie. Pierwsze chwile mimo wszystko szok, ale ogólnie bardzo się cieszymy. Też narazie czekam z wtajemniczaniem wszystkich, ale nie wiem czy do końca 1 trymestru doczekam żeby powiedzieć rodzicom. Często piłam piwko z mamą w piątki jak wpadałam do domu i trochę podejrzane że nagle nie lubie ;) A i mam na imię Aneta :)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry