reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

reklama
Hej! Mam na imie Magda, mam 30 lat I bylam juz kiedys czlonkiem forum tutaj pod innym nickiem.
O dziecko staramy sie od prawie 8 lat. Pierwsza ciaza 25tydzien- martwy porod. Druga ciaza rowniez skonczyla sie niepowodzeniem (w 7tygodniu I bylo to 5 lat temu). Od 5 lat na tescie nie zobaczylam 2 kresek, az do tego wtorku :D Ciesze sie kazda sekunda :D z wyliczen wychodzi 21 grudzien :D ale bywa roznie :D
To mamy podobna historie... i imie... i wiek... tylko ja po raz pierwszy zobaczylam 2 kreski...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to i ja się przywitam.
Witam Was Dziewczyny mam na imię Marta mam 29lat jestem z Bielska-Białej aktualnie mieszkam na obrzeżach Bielska nie daleko bo około 15km mam do Bielska. Aktualnie od ponad 10lat jestem w związku partnerskim-raczej nie planujemy ślubu.
Jest to moja czwarta ciaża ale pierwsza dobrze się rozwijająca. Niestety mam trzy Aniołki w niebie...ale niestety u mnie dość spore problemy immunologiczne ale pokonaliśmy to i jestem w 7tygodniu ciąży bliźniaczej (dwujajowej). Pracuje w firmie produkcyjnej jako brygadzista aktualnie w czasie spoczynku na L4 :-)
 
Ja się nie przedstawiłam, co za gapa !
Marta, 37 lat (prawie), dwóch chłopaków rozrabiaków na koncie i tak chciało nam się jeszcze szkraba. To najbardziej wyczekana ciąża - 11 cykl okazał się szczęśliwy. Termin na sylwestra nam przypadł.
 
Ja mam na imie Kinga, mam 30lat I pochodze z Zabrza ale narazie mieszkam w Angli. To moja pierwsza ciaza :) termin na poczatek grudnia. z partnerem jestesmy od ponad roku :)
 
Hej ;)
Mam na imię Kinga :) to moja pierwsza ciąża ;) termin na 20.12
Z moim narzeczonym jesteśmy rok czasu ;) w czerwcu bierzemy cywilny;)

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Niewiem jak to wyszło ja też się nie przedstawilam., mam na imię Małgosia i mam 31 lat to moja pierwsza ciąża. Jestem po ivf. Termin na 25.11.Mieszkam na wsi , na Palukach w województwie kujawsko-pomorskim. Z mężem jesteśmy para od 16 lat w związku małżeńskim 3 lata o dziecko staraliśmy się 5 lat no i udało się :biggrin2:Jestem dobrej myśli :D:D
 
Do góry