reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

reklama
Jessica, jeszcze mam 25 lat :D pochodzę z małej miejscowości w Małopolsce ;) Pierwsza ciąża, termin wg OM 01.07, natomiast po badaniach prenatalnych i każdym następnym usg na 27.06 ;) a więc Witam :D
 
Witam dziewczyny :) trochę późno tu trafiłam, ale lepiej późno niż wcale ;) Mam na imię Magda, 33 lata, mieszkam w woj. świętokrzyskim. To moja pierwsza ciąża- długo wyczekiwana :) Termin porodu mam na 03-06 :) Pozdrawiam :)
 
Cześć Dziewczyny [emoji3]
To moj pierwszy post na forum, chociaż przyznam że czytam skrycie od tygodnia.
Jako, że to moja pierwsza ciąża czerpie z Waszych doświadczeń. Mam 35 lat.
Planowany termin porodu to koniec czerwca.
Na badaniach prenatalnych pani doktor widziała dziewczynę ale ja wciąż mam niesłabnące przeczucie, że to bedzie Szymon [emoji3]
 
Cześć :) Ja od jakiegoś czasu zaglądam na forum, ale dopiero dziś zdecydowałam się założyć konto.

Mam 29 lat i mieszkam w Poznaniu :). To moja pierwsza ciąża, planowana wyszła niemal idealnie (udało się za drugim razem :D). Termin póki co mam ustalony na 3 czerwca 2019, czy faktycznie będzie czerwiec a nie maj czas pokaże :D .
 
Hej dziewczyny !
Jestem Natalia , mieszkam w Glasgow, mam 27 lat i czekam na pierwszego maluszka :) termin na 16 czerwca, miałam przeczucie, że będzie chłopak i się sprawdziło , wybraliśmy imię Natan ;)
 
Hej wszystkim :)

Mam 24 lata i jest to moja druga ciąża. Mieszkamy w niewielkiej miejscowości woj. Mazowieckie . W drodze na świat dziewczynka :)
 
reklama
Do góry