reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

Cześć wszystkim!

W końcu zebrałam się i udało mi się zarejestrować na forum:)
W lutym skończę 27 lat, termin to 2 lipca.
Mieszkam z chłopakiem w Holandii, gdzie czuję się trochę samotna (tak się złożyło, że nie poszłam do pracy, a jestem tu od września). W listopadzie zobaczyłam dwie kreski na teście i...moje życie wywróciło się do góry nogami :):o ale już jest coraz lepiej!
Mam nadzieję, że znajdę wśród was wsparcie!!!
Buziaki!
Wpadaj na glowny watek [emoji6]
 
reklama
Witam i gratuluję wszystkim lipcowym mamom też wreszcie się zebrałam na rejestrację.
Mam na imię Marta, mieszkam w okolicach Poznania. Mam 35 lat i oczekuję pierwszego dziecka, prawdopodobnie chłopczyka. Pełnia szczęścia❤
 
Witam i gratuluję wszystkim lipcowym mamom też wreszcie się zebrałam na rejestrację.
Mam na imię Marta, mieszkam w okolicach Poznania. Mam 35 lat i oczekuję pierwszego dziecka, prawdopodobnie chłopczyka. Pełnia szczęścia[emoji173]

Witaj. Jest tu bardzo miło, spodoba Ci się. Jak masz czas, przejrzyj główny wątek zgrubsza. U mnie dosyć podobnie, za tydzień kończę 34 lata i tez pierwsze dziecko i tez podobno siusiak na usg się pokazał:)
 
To podobnie[emoji846] nie pospieszyłyśmy się z pierwszą ciązą[emoji6] widzę właśnie że atmosfera przemiła[emoji846]
 
Heja wszystkim :)
Ja mam termin na 14 lipca, jest to moja pierwsza ciąża i w kwietniu kończę 30. I po badaniu prenaglarnym już wiem że to chłopczyk :)
 
To i ja napiszę dwa słowa, bo pominęłam ten wątek wcześniej [emoji12]
Mam na imie Ada, od 12 lat mieszkamy z M w Anglii, mamy 3 synkow 10,6 i prawie 2 latka, do tego pies owczarek niemiecki [emoji4] mam 29 lat(jeszcze) obecnie nie pracuje.
 
To i ja napiszę dwa słowa, bo pominęłam ten wątek wcześniej [emoji12]
Mam na imie Ada, od 12 lat mieszkamy z M w Anglii, mamy 3 synkow 10,6 i prawie 2 latka, do tego pies owczarek niemiecki [emoji4] mam 29 lat(jeszcze) obecnie nie pracuje.
Witaj rówieśniczko :) moja córka w lutym skończy dwa latka.
 
reklama
Do góry