reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

Ennis92

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Październik 2018
Postów
5 334
W tym wątku możemy coś o sobie napisać :)

Mam 26 lat od 12 lat mieszkam w Irlandii a od 7 miesięcy w Irlandii Północnej. Z obecnym partnerem jestem dopiero 7 miesięcy ale obydwoje wiemy że to jest to. Udalo się w pierwszym cyklu po odstawieniu anty mimo otyłości, cukrzycy i PCO.
Pierwsza ciąża chociaż jestem "mamą" dwóch czarnych łobuzów-kotków.
Aktualnie robię doktorat i uczę na tej samej uczelni.
Nie mogę się doczekać naszego dziecka. Obydwoje mamy przeczucie że to dziewczynka :)
 
reklama
W tym wątku możemy coś o sobie napisać :)

Mam 26 lat od 12 lat mieszkam w Irlandii a od 7 miesięcy w Irlandii Północnej. Z obecnym partnerem jestem dopiero 7 miesięcy ale obydwoje wiemy że to jest to. Udalo się w pierwszym cyklu po odstawieniu anty mimo otyłości, cukrzycy i PCO.
Pierwsza ciąża chociaż jestem "mamą" dwóch czarnych łobuzów-kotków.
Aktualnie robię doktorat i uczę na tej samej uczelni.
Nie mogę się doczekać naszego dziecka. Obydwoje mamy przeczucie że to dziewczynka :)
Zazdroszczę tak szybkiego zajścia w ciaze. Ja przy pcos starałam się z mężem 1.5roku. Szczęśliwy cykl to był ostatni stymulowany:)
 
To może i ja coś o sobie :tak:

Więc tak mam 32 lata mam męża z którym jesteśmy razem od nie pamiętam kiedy ale ok 16 lat :-p. Mamy wspólnie dwóch synów 11 i 6 lat teraz marzymy o córeczce :tak: Mieszkamy w małym miasteczku w woj. mazowieckim w swoim domku z ogrodem. Mąż pracuje a ja narazie nie i jakoś się na to nie zanosi:cool2: Tyle narazie o mnie.
 
To ja też się tutaj przywitam [emoji6]
Mam 29 lat. W domku 21 miesięczną córeczkę i kota którego przygarnelismy w sierpniu. W grudniu będziemy obchodzić druga rocznicę ślubu a znamy się pięć lat. Poznaliśmy się w pracy. Teraz jestem na urlopie wychowawczym (do lutego). Później pewnie przejdę na l4. Latem zapragnelismy rodzeństwa dla Małej i w czwartym cyklu się udało. Mam nadzieję że zostanę z Wami do końca [emoji6]
 
To ja tez sie przywitam,
Mam 22 lata i meza od 3 miesiecy, ale jestesmy razem ponad 7 lat. Aktualnie studiuje, maz pracuje. Narazie wszystko idzie dobrze, wiec początkiem lipca zostaniemy rodzicami:tak:
 
Dzień dobry wszystkim :)
U mnie też już 7 tydzień, dziś pierwsza wizyta u lekarza. Mam nadzieję, że z maleństwem wszystko ok. Liczę że zobaczymy serduszko.
Jak się przygotowywałyscie do pierwszej wizyty? Partner był z Wami?
To moja pierwsza ciąża i nie ukrywam, że bardzo się boję. Nawet nie wiem o co pytać lekarza.

Ja nastawiałam się, że moje zajście w ciążę będzie trwać wieki. Bo jeden jajnik usunięty, drugi sprawny chociaż też muszę mieć go pod stałą kontrolą. Ponad dwa lata brania tabletek anty i udało się nam w pierwszym normalnym cyklu.
Jak zobaczyłam dwie kreski to naprawdę doznałam szoku. Niedowierzanie, strach i tona szczęścia spadły na moje ramiona :) Szczęśliwie czuję się bardzo dobrze. Tylko raz dopadły mnie mdłości. Mam sporo energii, czasami tylko wieczorami jestem pół przytomna.
Spokojnego poniedziałku :)
 
Hej,
To i ja się przedstawię Mam 31 lat i 7 letnia córkę, aktualna ciąża nie była planowana a aktualnie jestem w 6 tygodniu.Widzialam już na usg maluszka i bijące serduszko. Mieszkamy w Warszawie z małym maltanczykiem
 
reklama
Do góry