reklama

Poznam fajną i mądrą

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez Newbest, 2 Lipiec 2016.

1. Newbest

Newbest Banned

Tak jak w temacie chętnie poznam mądrą mamę lub przyszłą mamę:) Jeśli masz ochotę na nową ciekawą znajomość lub po prostu popisać to zapraszam:)

2. happybeti

happybeti show must go on...

Jedyna krynica madrosci jest "Afrodyta"
    Tylko co ona tu jeszcze robi ?
    Chyba, ze BB to dla niej sposob na radzenie sobe ze swoimi frustracjami i dowartosciowywanie sie , poprzez wyzywanie sie na innych.

A wracajac do tematu- najlepszym sposobem na zdobycie przyjaciolek na BB (polecam goraco, od 6 lat jestesmy razem w macierzynskich dolach i niedolach z Dziewczynami z Pzdziernika 2010 :) ), jest odnalezienie watku , gdzie pisza mamy , ktore urodzily lub maja urodzic w tym samym miesiacu, co Ty. Zbliza Was wspolne doswiadczenia, a wsrod wielu Dziewczyn na pewno znajdziesz te "specjalna", ktora najbardziej przypadnie ci do gustu :)
    Zycze ci CO NAJMNIEJ takich milych przyjazni i znajomosci, jakie ja , dzieki BB , mam :)

W spisie tematow odnajdz interesujacy cie watek (np. lipiec 2016 ), wejdz tam, przedstaw sie ladnie i...to wszystko. Jestem pewna, ze Dziewczyny uciesza sie z nowej kolezanki :)

• Popieram! Popieram! x 3
    • Lubię to Lubię to x 1
    • Lista
  3. reklama
  4. PerseaNigra

PerseaNigra Fanka BB :)

@happybeti przecież to chyba chłop zamieścił nietypowe ogłoszenie matrymonialne :D

• Lubię to Lubię to x 1
    • Popieram! Popieram! x 1
    • Lista
  5. happybeti

Piszac w roznych watkach zawsze mam swiadomosc, ze czyta to nie tylko adresat mojej wypowiedzi, ale i kilkaset innych osob. W ten sposob po prostu "podpowiedzialam" wszystkim mamom, ktore czytaja BB, a sa nowe i moze nie maja smialosci dolaczyc do jakiejs grupy, ze warto :).
    To, czy wpis zamiescil facet, czy kobieta, w tym wypadku nie jest istotne .
    @Afrodyta.
    Jak juz pisalam, umiejetnosc czytania nie jest twoja mocna strona.
    Nie napisalam, ze internet jest moim przyjacielem, tylko, ze na Forum POZNALAM duzo fajnych Dziewczyn i z niektorych znajomosci rozwinely sie bardzo fajne przyjaznie.
    Oceniajac czyjes zycie jedynie po wpisach na Forum, moznaby wysnuc wniosek, ze Twoje jest okropne- bo nie widze innego powodu, by tak sie ZAWSZE wyzlosliwiac i wywyzszac w internecie. Przewaznie jest to sposob na leczenie kompleksow.
    wole zawierac przyjaznie, niz poprawiac sobie samopoczucie, "jadac " po kims tylko po to, by sie wyzyc.
    Znow jestes wyjatkiem "Afrodyto" ;)- a moze jestes trollem, ktory tylko prowokuje innych i wszczyna klotnie ?
    Nie masz suwaczka, nie masz zdjecia, twoj profil tu taki typowo trollowaty :)

• Lubię to Lubię to x 2
    • Popieram! Popieram! x 1
    • Lista
  6. iga2421

iga2421 Fanka BB :)

Z takimi ogloszeniami to do biura matrymonialnego a nie na BB.

7. happybeti

Powtarzasz sie.
    O tym kodzie binarnym.
    Juz to do kogos pisalas.
    Wymysl cos oryginalniejszego, nie w kolko zlepek pikseli i zlepek pikseli :)

8. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Nie kumam afrodyta - masz takie zaje.biste życie, a przesiadujesz non stop na forum, bo co się nowy wpis pojawi, Ty zaraz komentujesz...

happybeti, szkoda palców na odpisywanie takim osobom ;) Też mi wygląda na trolla, ale to wyjdzie w praniu, powinie się nóżka i pozbędziemy się pasożyta :)

9. happybeti

Coraz bardziej wychodzi :).
    Pozdrawiam :)
    Aczkolwiek uwazam, ze pewne poglady i "informacje", ktore podaje na forum o dzieciach osoba podajaca sie za lekarza :-p, i to ginekologa, nalezy prostowac.

10. reklama
  11. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Zawsze można poprosić o pomoc kogoś wyżej, by przyjrzał się postom użytkowniczki i ewentualnie interweniował, bo faktycznie taka "wiedza" rozpowszechniana na forum może być niebezpieczna...

12. hajduczka

hajduczka Fanka BB :)

Zgadzam się, niech ktoś z administratorów przyjrzy się tej Afromądralińskiej. Z taką niespełnioną babą trudno wytrzymać. Pewnie powód dla którego nas umoralnia i dogryza jest banalnie prosty: nijakie życie :tak: Jak człowiek jest spełniony i szczęśliwy to nie szuka zwady.

Poleć forum