reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznam samotną mamę do białego związku

Dołączył(a)
3 Sierpień 2021
Postów
1
Cześć :)

Przeglądając internet, trafiłem na to forum i stwierdziłem, że spróbuję.

Jestem 27-letnim facetem, który szuka kobiety do białego związku opartego na przyjaźni, chętnie samotnej mamy. Pragnę założyć normalną, kochającą się rodzinę i nadać swojemu życiu głębszy sens.

Jestem wysokim, atrakcyjnym brunetem, pracowitym i przyjacielskim, na poziomie. Lubię przyrodę, podróże, dobrą muzykę i film. Dlaczego szukam białego związku? Mam skłonności homo, które co prawda zaakceptowałem, ale których nie praktykuję. Nie nadaję się do związków z facetami, lubię natomiast kobiety, dobrze się z nimi dogaduję. W dodatku marzę o pełnej, wspierającej się rodzinie, jestem przekonany, że świetnie sprawdziłbym się w roli taty. Mieszkam w bliskich okolicach Łodzi.

Jeśli szukasz podobnej relacji, jesteś samotną mamą, która szuka partnera do wspólnego kroczenia przez życie, lub też po prostu szukasz białego związku zbudowanego na przyjacielskiej relacji, odezwij się tutaj lub na maila maybeskyMAŁPAo2.pl, a opowiem o sobie więcej.

Zapraszam do kontaktu :)
 
reklama
Do góry