reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznam samotną mamę z lubuskiego

Dołączył(a)
21 Listopad 2019
Postów
3
Hej, chciałbym poznać samotną mamę, mam dużo w sobie empatii i jestem podobno fajnym chłopakiem z lubuskiego. Nie chcę za dużo pisać o sobie, proszę o prywatną wiadomość.
Pozdrawiam
 
reklama
Dlaczego akurat samotna mamę? Skąd pewność, ze nie jesteś pedofilem? I dlaczego piszesz to tutaj, a nie na portalu randkowym?
 
Piszesz o Badoo i podobnych stronach? Tam się nie znajdzie kogoś wartościowego, byłem rok temu i ostatnio na takich portalach, cały czas te same twarze. Kobieta z Badoo? Proszę. . .. Ja nie szukam przygód, mam już dorosłe dziecko, nie dorastało w rozbitej rodzinie... Myślę, że jest dużo czułych kobiet skrzywdzonych przez los, a trochę egoistyczne by było z mojej strony mając już swoje dziecko starać się o następne, jak jest tyle dzieci, które potrzebują mieć normalny dom. Nie wiem jaka jest Twoja sytuacja życiowa, ale pomysł sobie, jak ma się czuć kobieta z domu samotnej matki, jak czyta wasze "problemy"...
 
Piszesz o Badoo i podobnych stronach? Tam się nie znajdzie kogoś wartościowego, byłem rok temu i ostatnio na takich portalach, cały czas te same twarze. Kobieta z Badoo? Proszę. . .. Ja nie szukam przygód, mam już dorosłe dziecko, nie dorastało w rozbitej rodzinie... Myślę, że jest dużo czułych kobiet skrzywdzonych przez los, a trochę egoistyczne by było z mojej strony mając już swoje dziecko starać się o następne, jak jest tyle dzieci, które potrzebują mieć normalny dom. Nie wiem jaka jest Twoja sytuacja życiowa, ale pomysł sobie, jak ma się czuć kobieta z domu samotnej matki, jak czyta wasze "problemy"...

A czy to moja wina, że jakaś kobieta jest samotną matką i mieszka w domu samotnej matki? Nie. Nic na to nie poradzę. Każdy ma w życiu problemy, a to że tam nie mieszka nie znaczy, że jego problemy nie są prawdziwymi problemami.

Tak samo nic nie napisałam o staraniu się o kolejne dziecko. Nie każda kobieta chce mieć dzieci.

Dla mnie to po prostu dziwne, że szukasz akurat samotnej matki i musiałeś to podkreślić. Większości kobiet po przeczytaniu tego zapili się w głowie czerwona lampka...

To naprawdę nie jest portal randkowy i wątpię, że kogokolwiek tutaj znajdziesz. Wystarczy wyjść na ulice, rozejrzeć się... jest naprawdę dużo kobiet, z którymi mógłbyś ułożyć sobie życie, a nie przeprowadzać internetowe selekcje w kategorii samotna matka.
 
Do góry