reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznanianki :)

witam

Rodzice dali mi na imię Anna Maria ale korzystam z pierwszego członu imienia:-) Rocznik 77, poznanianka od czerwca 2003 roku
od 7 lipca 2007 szczęśliwa mężatka ,od 17 kwietnia 2008 mama Jeremiasza urodzonego sn 4000g 59 cm.
Zodiakalny bliźniak:-)
mieszkamy na os. warszawskim ale już niedługo budujemy się w okolicach Gądek a dokładnie w Kamionkach więc przed nami przeprowadzka na dniach.
 
reklama
mam na imię Agata, jestem marcową mamą Maksa 2006, w tym roku trzydzieska (buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu), pracuję i zastanawiam się z mężykiem nad kolejnym bobo:tak: od paru miesięcy mieszkam w Przeźmierowie i bardzo nam się tam podoba, wcześniej mieszkałam na Ratajach, a w małżeńskich czasach na Wildzie, pozdrawiam
 
ooo ja tez na Ratajch, prawie całe zycie... najpierw na Rusa, pozneij Lecha a teraz Katowicka (Polanka). A Ty koga gdzie? Jesli mozna zapytac ;-)
 
Witam wszytkie Poznanianki . Ja mam na imie Kinga mam 25 lat, wychowuję z moim przyszłym mężem (za miesiąc ślub) jego 2 dzieci, Natakla ma 9 lat a Bartosz 14 . No i od dłuższego czasu staramy się o kolejne szczęscie :)
Mieszkam na Podolanach:)
 
Witam wszytkie Poznanianki . Ja mam na imie Kinga mam 25 lat, wychowuję z moim przyszłym mężem (za miesiąc ślub) jego 2 dzieci, Natakla ma 9 lat a Bartosz 14 . No i od dłuższego czasu staramy się o kolejne szczęscie :)
Mieszkam na Podolanach:)

Wiatmy, witamy :tak: i zapraszamy do rozmowy:tak:
 
reklama
Do góry