reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Poznańska galeria zdjęć :)

Gosia_k23

luty'07 i styczeń'10
Rozwiązania
0
Wątek ze zdjęciami :-)

....naszych pociech:tak:....nas, naszych rodzin ....zdjęć z wakacji i nie tylko ;-):tak:

reklama

Gosia_k23

luty'07 i styczeń'10
Rozwiązania
0
Emilka

aparat mi się rozładował i tylko 1 zdjęcie :-D

Ostatnia edycja:

PINKA25

mama razy DWA;-)
Miasto
SWANSEA
Rozwiązania
0
Zdjecie śliczniutkie takie wiosenne az milo popatrzeć to jest wasz ogród taki duzy?

Gosia_k23

luty'07 i styczeń'10
Rozwiązania
0
Zdjecie śliczniutkie takie wiosenne az milo popatrzeć to jest wasz ogród taki duzy?
ja mieszkam w bloku to ogród u teściowej :tak:;-)

.....a tak wogóle mała na zdjęciu zapatrzona w jakieś grzyby potem je palcem rozdusiła :baffled:

PINKA25

mama razy DWA;-)
Miasto
SWANSEA
Rozwiązania
0
ja mieszkam w bloku to ogród u teściowej :tak:;-)

.....a tak wogóle mała na zdjęciu zapatrzona w jakieś grzyby potem je palcem rozdusiła :baffled:

no to nieźle mnie sie bardzo takie ogrody podobają a co do grzyba no to wiesz moze był trujący:rofl2::rofl2::rofl2::-D

Gosia_k23

luty'07 i styczeń'10
Rozwiązania
0
no to nieźle mnie sie bardzo takie ogrody podobają a co do grzyba no to wiesz moze był trujący:rofl2::rofl2::rofl2::-D
wiadomo poszłam myć jej ręce mówię tylko nie bierz rączek do buzi a ona... :baffled: no ale na szczęscie nie tą ręke co grzyba martretowała :szok:

Gosia_k23

luty'07 i styczeń'10
Rozwiązania
0
Emilka z kuzynką .....ostatnio ją kuzynka widziała jak miała może z 3 dni :confused::-D Emilka wtedy i tak wizyte przespała a dziś proszę jak się dziewczyny bawiły :-D róznica między nimi to rok :tak:

Ostatnia edycja:

taka mama

Sierpniowe mamy'08
Rozwiązania
0
super dziewczyny :-):-):tak::tak: normalnie sreberka;-);-):-D:-D
jak naucze się wklejać zdjątka to też wrzuce :tak:

reklama

PINKA25

mama razy DWA;-)
Miasto
SWANSEA
Rozwiązania
0
ok wstawie kilka zdjec ale to nie wszystkie bo aparat mi zdechł i jest w naprawie a wiec ciag dalszy pozniej hehe

tak wyglondał nasze mieszkanko jak sie wprowadzilismy teraz troszke pozmieniałam-uprzytulniłam:-):-)
- kuchnia sorki za balagan gotowałam hehe
-nasza sypialnia
-niuni pokój -w którym i tak nie chce spac;-)

Załączniki

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Kaamilaaa Czerwcowe mamy 2019 35
Ann_ Majowe mamy 2019 87
Rajo007 Kwietniowe mamy 2019 49
Julianna_Szcz Grudniowe mamy 2018 410

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry