reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Późne chodzenie spac i wybudzanie

W dodatku jestem teraz chwilowo sama,.więc niedługo nie będę się kąpać bo nie da hahha
U nas bardzo pomaga hustawka na stelażu, mały uwielbia w niej jesc, bujac sie, dodatkowo korzystamy jeszcze z bujaczka, kładziemy pod projektor, zawszę to chwile zajmie. Ale ogolem my to stosujemy nie na pełny brzuszek wygłupy z nim, zabawy, meczy sie i lepsze drzemki ma w ciagu dnia.
 
reklama
A sprawdzałaś ? Żeby przestawić dziecko potrzeba kilku dni na to. Ja nigdy nie jestem pewna na 100 procent co zrobi dziecko, tak jest z niemowlakiem i starszakiem. Jednak 22 to dosc pozna godzina według mnie. Nie wiem jak wasze drzemki wyglądają w ciagu dnia, ile trwaja ? Jak korzystacie z czasu, zabawy czy dziecko jest zmeczone czy bardziej

To może też byc powód. U nas niekoniecznie pedicitamol cos dziala jednak to jedyny syrop, który syn polyka i akceptuje. Ale gdy nie zeby to dziecko zlote
W ciągu dnia spi może ze 2razy ona szybko ładuje bateria ma Turbo drzemki, spi na spacerach, czasem w samochodzie na zakupach itp.. Ale nie jest tego dużo, w dzien się ładnie bawi czasem słucha piosenek zabawki bujaczek i tak dalej
 
U nas bardzo pomaga hustawka na stelażu, mały uwielbia w niej jesc, bujac sie, dodatkowo korzystamy jeszcze z bujaczka, kładziemy pod projektor, zawszę to chwile zajmie. Ale ogolem my to stosujemy nie na pełny brzuszek wygłupy z nim, zabawy, meczy sie i lepsze drzemki ma w ciagu dnia.
Zazwyczaj jak zje wkładam ją do bujaczka, trochę się zainteresuje pobawi, czasem chce na ręce się powygłupiać No i na łóżku, bo już się wije i pomału siada, gryzaki grzechotki i tak dalej wiadomo
 
Na marudzenie u nas pomaga muzyka, tylko my z synem dużo tańczymy. I to gatunków ma stos, kocha rocka. Także u nas aktywnosc jest gdzieś podstawą, aby te jego drzemki nie były turbo. Jeśli by mial leżeć na macie, to niestety ale drzemka trwała jego 20 minut. A wiadomo ze czasem musi sie soba zająć jak gotuje obiad, kąpie się, czy cokolwiek innego robię, gdzie muszę miec wolne rece.
 
Na marudzenie u nas pomaga muzyka, tylko my z synem dużo tańczymy. I to gatunków ma stos, kocha rocka. Także u nas aktywnosc jest gdzieś podstawą, aby te jego drzemki nie były turbo. Jeśli by mial leżeć na macie, to niestety ale drzemka trwała jego 20 minut. A wiadomo ze czasem musi sie soba zająć jak gotuje obiad, kąpie się, czy cokolwiek innego robię, gdzie muszę miec wolne rece.
U nas to raczej muzyka dla dzieci
 
A wyniki w normie wszystkie, konsultowałas to z pediatra ?
Leżeliśmy teraz w Styczniu w szpitalu, miała pobrana krew do badań bo miała wirusa RSV i wszystko było dobrze, narazie je tylko owocki nie akceptuje żadnych obiadków No ale daje jej czas
 
reklama
Do góry