reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozne i niesymetryczne zabkowanie

No ja też znam trochę dzieci co im ząbki późno wyszły a już są czarne. Myślę, że tu dużo zależy od tego co jemy, jak dbamy i od genów również, a nie od tego kiedy wyszły. Córka miała 8 miesięcy jak wyszedł pierwszy ząbek, synek 7 u nas akurat szły jeden po drugim na 2 latka mieliśmy wszystkie. Ale u mojej kuzynki synka pierwszy ząb wyszedł jak miał roczek i wychodziły mu do 3 lat, też była u dentysty bo się martwiła. Teraz już ma 7 lat i wychodzą mu stałe.
 
reklama
Moj starszy syn pierwszego zabka miał na roczek (Górna jedynka) także prezent na urodziny [emoji1] jak zaczęły to wychodziły wszystkie naraz .
Późno zabkawal ale przez prawdopodobnie żelazo zczernialy munzabki . Teraz ma prawie 9 lat i część jest już stała i ładna :)

Teraz młodszy ma 11 mc i czekamy na pierwszego zabka ale ja się cieszę bo my kp i on bez zębów potrafi sobie rozgryźć a zębami pewnie bym cycki dziurawe miała [emoji23]


Jak się martwisz że coś jest nie tak to idź do dentysty :)
Daj znać co powie.
Pozdrawiam

[emoji173]Krystian 20-11-2008 [emoji65]
[emoji173]Mikołaj 16-10-2016 [emoji64]
 
No ja też znam trochę dzieci co im ząbki późno wyszły a już są czarne. Myślę, że tu dużo zależy od tego co jemy, jak dbamy i od genów również, a nie od tego kiedy wyszły. Córka miała 8 miesięcy jak wyszedł pierwszy ząbek, synek 7 u nas akurat szły jeden po drugim na 2 latka mieliśmy wszystkie. Ale u mojej kuzynki synka pierwszy ząb wyszedł jak miał roczek i wychodziły mu do 3 lat, też była u dentysty bo się martwiła. Teraz już ma 7 lat i wychodzą mu stałe.
Dokladnoe tak:)
 
Do góry