reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Późne macierzyństwo

Smutna1980

Początkująca w BB
Dołączył(a)
19 Grudzień 2019
Postów
26
#5 561

Hejka, mam termin na czerwiec - 21.06. Mam już syna 12 lat a teraz mając 39 lat jestem w ciaży. Trochę się martwię jak to bedzie, czy nie jestem za stara i w ogóle. Późne mamusie jak było? przesadzam czy rzeczywiście to trochę za późno na drugie dziecko?
 
reklama
Rozwiązanie
#5 561

Hejka, mam termin na czerwiec - 21.06. Mam już syna 12 lat a teraz mając 39 lat jestem w ciaży. Trochę się martwię jak to bedzie, czy nie jestem za stara i w ogóle. Późne mamusie jak było? przesadzam czy rzeczywiście to trochę za późno na drugie dziecko?
Ja w wieku 35 urodzilam pierwsze dziecko. Chciałabym mieć jeszcze drugie, ale tez zastanawiam sie czy nie bede za stara. Najgorsze jest to,ze corka mnie nie odmlodzila tylko postarzala ja ciągle bym spala i jestem zmęczona. To nie jest już taki temperament i sila jak 10 lat temu.
W ubiegłym roku w wieku 38 lat urodziłam syna w styczniu i córkę w grudniu. Dzieci są cudowne.bjedynie ciało już nie to samo i trudniej znoszę zmęczenie. Ale ogólnie, to w ogóle nie czuje tych lat. Będziesz przeszczęśliwa, zobaczysz
 
#5 561

Hejka, mam termin na czerwiec - 21.06. Mam już syna 12 lat a teraz mając 39 lat jestem w ciaży. Trochę się martwię jak to bedzie, czy nie jestem za stara i w ogóle. Późne mamusie jak było? przesadzam czy rzeczywiście to trochę za późno na drugie dziecko?
Witaj kochana nie jest za późno, ja też urodziłam 3 dziecko mając 39 lat ( u mnie duża różnica wieku 25 ,12 ,5) dzieciaki dogadają się super. Na początku trochę wiadomo były zgrzyty między dzieciakami , ale uwierz mi że każdy z nich tęskni za drugim jak się nie widzą. Późne macierzyństwo odmładza 🥰
 
reklama
reklama
Do góry