reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Późno wykryta ciąża, niska beta

LenkazNatką

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Czerwiec 2018
Postów
46
Dziewczyny zakładam temat, bo już istniejące nie pasują do mojej sytuacji. Może któraś z Was miała podobną....
Podejrzewam , że jestem w ciąży ale niestety obumarłej lub pozamacicznej. Dowiem się jutro, bo jutro idę do lekarza. Nerwy mnie zjadają więc napiszę Wam jak sytuacja wygląda, może któraś to przerabiała :(
Ostatni okres miałam 2.05.2021 . W czerwcu okres się spóźniał jak nigdy więc zrobiłam test z moczu mimo, że nie miałam najmniejszych podejrzeń, rutynowo wykonałam test- kreski grube jak nie wiem co. Zrobiłam Betę 8.06. - 1860 , jutro idę drugi raz. I Może brzmi to wspaniale ale ja ostatni raz współżyłam w kwietniu :( a w maju miałam normalny , obfity okres :( czy możliwe jest poronienie zatrzymane? Bardzo się boję wiem, że ta jutrzejsza beta jest kluczowa. Jestem załamana bo w maju miałam pełno stresu, dużo imprez itp. ale nie podejrzewałam, że mogę być w ciąży..... Najbardziej się boję że niska beta oznacza jakieś poważne wady rozwojowe :( Myślicie, że ginekolog na tym etapie jest w stanie coś stwierdzić?

Pozdrawiam , Lenka
 
reklama
Dziewczyny zakładam temat, bo już istniejące nie pasują do mojej sytuacji. Może któraś z Was miała podobną....
Podejrzewam , że jestem w ciąży ale niestety obumarłej lub pozamacicznej. Dowiem się jutro, bo jutro idę do lekarza. Nerwy mnie zjadają więc napiszę Wam jak sytuacja wygląda, może któraś to przerabiała :(
Ostatni okres miałam 2.05.2021 . W czerwcu okres się spóźniał jak nigdy więc zrobiłam test z moczu mimo, że nie miałam najmniejszych podejrzeń, rutynowo wykonałam test- kreski grube jak nie wiem co. Zrobiłam Betę 8.06. - 1860 , jutro idę drugi raz. I Może brzmi to wspaniale ale ja ostatni raz współżyłam w kwietniu :( a w maju miałam normalny , obfity okres :( czy możliwe jest poronienie zatrzymane? Bardzo się boję wiem, że ta jutrzejsza beta jest kluczowa. Jestem załamana bo w maju miałam pełno stresu, dużo imprez itp. ale nie podejrzewałam, że mogę być w ciąży..... Najbardziej się boję że niska beta oznacza jakieś poważne wady rozwojowe :( Myślicie, że ginekolog na tym etapie jest w stanie coś stwierdzić?

Pozdrawiam , Lenka
Pomijając ten majowy okres był by to 9 tc :(
 
Ale jesteś pewna, że nic w maju nie było?
Bo jeśli nie - to nie wygląda to dobrze. Trzymam kciuki za wizytę!
Może ta beta niestety nie zwiastuje ciąży, a jakąś chorobę?

edit. A sprawdź czy nie pominęłaś jednego zera w wyniku :)
 
Ostatnia edycja:
Ale jesteś pewna, że nic w maju nie było?
Bo jeśli nie - to nie wygląda to dobrze. Trzymam kciuki za wizytę!
Może ta beta niestety nie zwiastuje ciąży, a jakąś chorobę?
Analizowałam cały miesiąc razem z mężem.... jesteśmy bardzo zagonieni ale tu się zgadzamy, choć ja przyjmuje ten 1 % , że zdaje nam się tak a jest inaczej. Mam nadzieję, że wizyta da odpowiedź...
 
Jeżeli nie było sexu w maju to tutaj niestety nie bedzie dobrego zakończenia. Lekarz juz na pewno cos zobaczy na usg. A ten majowy okres był w terminie? Nie spóźnił się?
 
0 nie zostało pominięte :( okres majowy był o czasie :( bardzo się boję, tzn jestem przygotowana, że to może być puste jajo płodowe ale boje się ciąży pozamacicznej lub ciężkiej wady :(
 
0 nie zostało pominięte :( okres majowy był o czasie :( bardzo się boję, tzn jestem przygotowana, że to może być puste jajo płodowe ale boje się ciąży pozamacicznej lub ciężkiej wady :(
Jeżeli jesteś pewna,że ostatni sex był w kwietniu to tutaj tą ciążę trzeba spisać na straty. Nie musisz obawiać się,że urodzisz dziecko z ciężką wadą bo beta w tym czasie powinna być w dziesiątkach tysięcy. Zazwyczaj tak niski wzrost zwiastuje poronienie.
 
reklama
A jesteś pewna, że w maju nie było seksu? Na imprezie, po imprezie? Bo to beta na 5-6 tydzień ciąży. Ginekolog będzie już widział, co i jak.

Przytulam!
 
Do góry