reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Późno wykryta ciąża, niska beta

reklama
0 nie zostało pominięte :( okres majowy był o czasie :( bardzo się boję, tzn jestem przygotowana, że to może być puste jajo płodowe ale boje się ciąży pozamacicznej lub ciężkiej wady :(
Przy pustym
Jaju beta zazwyczaj rośnie wysoko - normalnie

przy wadach tez

taka niska oznacza często stan po poronieniu, ewentualnie poronienie zatrzymane, pozamaciczną...

Trzymam kciuki!
daj znać jak druga beta
 
Hej Dziewczyny,
2 beta mnie całkiem zaskoczyła, byłam pewna spadku albo tego, że się zatrzymała a ona urosła do 3360..... Miałam wczoraj wizytę u swojego lekarza a wieczorem jeszcze u innego.
W macicy jest pęcherzyk z ciałkiem żółtym. Mój lekarz mówi, że to najprawdopodobniej obumarła ciąża z kwietnia, tylko dziwi go, że beta rośnie..... dał nam czas do wtorku , mam powtórzyć betę i wstawić się do szpitala na usg. Jak nie ruszy z impetem - to będziemy wywoływać poronienie. Mogę tez sama zacząć ronić.
Druga lekarka nie powiedziała mi prawie nic tylko, że mam powtórzyć betę w poniedziałek i jeżeli przekroczy 10 000 to znaczy , że to zdrowa, żywa ciąża - choćby w ogóle nie przyjęła do wiadomości, że ja tak młodą ciąże wykluczam :(
Nie jest to całe szczęscie ciąża pozamaciczna, mój pan doktor powiedział coś o zaśniadzie ale przy nim podobno beta rośnie w setkach tysięcy , więc tez tą myśl odrzucił.

Dziewczyny jestem naprawdę przerażona, tyle analiz z mężem i nam ten maj za żadne skarby nie pasuje. Ta świadomość, że mogę w każdej chwili poronić jest straszna i ta myśl, że coś jest we mnie , był jakiś początek .......
 
Hej Dziewczyny,
2 beta mnie całkiem zaskoczyła, byłam pewna spadku albo tego, że się zatrzymała a ona urosła do 3360..... Miałam wczoraj wizytę u swojego lekarza a wieczorem jeszcze u innego.
W macicy jest pęcherzyk z ciałkiem żółtym. Mój lekarz mówi, że to najprawdopodobniej obumarła ciąża z kwietnia, tylko dziwi go, że beta rośnie..... dał nam czas do wtorku , mam powtórzyć betę i wstawić się do szpitala na usg. Jak nie ruszy z impetem - to będziemy wywoływać poronienie. Mogę tez sama zacząć ronić.
Druga lekarka nie powiedziała mi prawie nic tylko, że mam powtórzyć betę w poniedziałek i jeżeli przekroczy 10 000 to znaczy , że to zdrowa, żywa ciąża - choćby w ogóle nie przyjęła do wiadomości, że ja tak młodą ciąże wykluczam :(
Nie jest to całe szczęscie ciąża pozamaciczna, mój pan doktor powiedział coś o zaśniadzie ale przy nim podobno beta rośnie w setkach tysięcy , więc tez tą myśl odrzucił.

Dziewczyny jestem naprawdę przerażona, tyle analiz z mężem i nam ten maj za żadne skarby nie pasuje. Ta świadomość, że mogę w każdej chwili poronić jest straszna i ta myśl, że coś jest we mnie , był jakiś początek .......
Faktycznie zastanawiające. Jedyne wytłumaczenie tego to chyba sex w maju nawet jeżeli tego nie pamiętacie 🤔
 
Faktycznie zastanawiające. Jedyne wytłumaczenie tego to chyba sex w maju nawet jeżeli tego nie pamiętacie 🤔
Bylibyśmy w wielkim szoku ale szczęśliwi ;) bo ja w odróżnieniu od męża biorę taki cień szansy, że coś nam umknęło, tylko z drugiej strony ja wiem jak się zachowuje po stosunku (które są niestety bardzo rzadko), pilnuje siebie, czekam na miesiączke jak głupia, biorę kwas. A w maju było totalnie odwrotnie.....
 
reklama
Skoro beta rośnie, to ja myślę, że chyba jednak w maju musiało coś być, a po prostu nie pamiętacie.

Edit: Piszesz, że to maju było dużo imprez. Piliście z mężem alkohol? Może po prostu po pijaku Was poniosło i nie pamiętacie?
 
Do góry