reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Późno wykryta ciąża, niska beta

reklama
Nie do końca tak jest. Może dojść np. do sepsy. Więc to też nie tak, aczkolwiek w tym przypadku sama też bym chciała poczekać. Sprawdziłabym po dwóch dniach betę od tej co miała 3 tys - jak ładnie rośnie, to raczej wszystko ok :)
Ja chodziłam 5 tygodni z martwym zarodkiem ml wszystko sepsa nie rozwija się aż tak szybko.
 
Dziewczyny cały czas analizujemy sytuację i wyszło nam, że mogło coś być 6 maja ZARAZ po okresie, ale to by musiał być krótszy okres..... tylko czy możliwe jest zajść zaraz po okresie czy już sobie wkręcamy :(
ja tak zaszłam w ciążę z moim synem . I teraz ma 6 lat :D moze to będzie akurat to czego oczywiscie życzę aby było wszystko dobrze :)
 
Mam pytanie - jak obumarła jeśli beta rośnie? No ej... Obumarła, znaczy zatrzymana, znaczy albo stoi w miejscu albo spada.
Zakładając, że w kwietniu była ciąża i umarła, to by beta do tego czasu spadała, a nie rosła. Jestem bardzo ciekawa co się okaże, trzymam kciuki, ściskam i czekam razem ze wszystkimi na info ❤️
Beta jak najbardziej może rosnąć w ciąży obumarłej lub nie rozwijającej się.
 
Beta jak najbardziej może rosnąć w ciąży obumarłej lub nie rozwijającej się.
Myślę, że autorka jest tego świadoma i nie potrzebuje kopania leżącego. Poza tym może rosnąć, ale zazwyczaj rośnie nieprawidłowo. I przy wartościach powyżej 1000-1500 kluczowe jest usg. Autorka ma póki co prawidłowy obraz na 5-6 tydzień ciąży.

@LenkazNatką trzymam za Ciebie kciuki!
 
reklama
Do góry