reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozycja w ciąży + opalania

Mamaona

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Maj 2018
Postów
1 299
hej, dwa pytania które ostatnio mnie nurtują
1. Wiem ze w ciąży zaleca się odpoczynek/spanie na lewym boku (jestem w 20tc) ale czy coś złego może się stać od za długiego leżenia na prawym?
2. Czy można na godzinke wystawić brzuch na słońce?
 
reklama
hej, dwa pytania które ostatnio mnie nurtują
1. Wiem ze w ciąży zaleca się odpoczynek/spanie na lewym boku (jestem w 20tc) ale czy coś złego może się stać od za długiego leżenia na prawym?
2. Czy można na godzinke wystawić brzuch na słońce?
Ja leżę i na lewym i na prawym. Jak bym leżała tylko na lewym to bym zwariowała ;)
 
hej, dwa pytania które ostatnio mnie nurtują
1. Wiem ze w ciąży zaleca się odpoczynek/spanie na lewym boku (jestem w 20tc) ale czy coś złego może się stać od za długiego leżenia na prawym?
2. Czy można na godzinke wystawić brzuch na słońce?
Mozesz lezec tsk jak jest Ci wygodnie, nie musi byc lewy bok.
A opalac sie mozna choc brzuch bym jednak przykrywala.
 
W ciąży szaleją hormony od opalania mogą się zrobić przebarwienia na skórze - takie ciemniejsze plamki), które powinny zniknąć po ciąży. Ja leżałam częściej na lewym boku choć nasze mamy o tym w ciąży nie słyszały, a my mamy się dobrze :)
 
Do góry