reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywne czy nie?

Pysiainicwiecej

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2017
Postów
26
Hej. Jestem dwa dni przed miesiączka . Tydzień temu idąc do nowej pracy robiłam betę,negatywna
Wczoraj popołudniu zrobiłam dwa testy ponieważ ostatnio mam zawroty głowy i odrzuciło mnie od papierosów .
Czy one są pozytywne ?
Jestem przed wypłatą więc nie mam jak iść w tym tygodniu na betę więc pewnie od razu umowie się do ginekologa na przyszły tydzień.
 

Załączniki

  • 1535525956391397891951412255108.jpg
    1535525956391397891951412255108.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 293
reklama
Tak sa pozytywne. Do ginekologa nie masz po co isc w przyszlym tygodniu, bo on na tym etapie jeszcze nic nie zobaczy, a tylko niepotrzebnie sie strachu I stresu najesz, ze cos jest nie tak.
 
To kiedy najwcześniej mogę? U mnie jest ten minus.,ze nie mam pojęcia kiedy mogłam zajść. Okresy są nieregularne
Uwierz mi, ze doskonale Cie rozumiem, bo sama mam okresy nieregularne. Ja dowiedzialam sie o ciąży w 3-4tyg, zadzwonilam do swojego lekarza I on mi kazal przyjsc dopiero za 3tyg czyli w 7 tyg, gdzie juz widac bijace serduszko, jednak ze wzgledu na silne bole podbrzusza zglosilam sie wczesniej I dobrze, bo mialam krwiaka I jak na razie wszystko jest w porzadku, jednak przechodzilam przez to, ze chcieli mi usunac, bo nic mie widzieli w macicy w 5tyg ciazy, wiec nie spiesz sie poczekaj jeszcze z 3,4tyg, chyba ze bedzie Cie cos mocno bolalo lub cos sie bedzie dzialo niepokojacego to idz szybciej.
 
Wystarczy przeczytać instrukcję testu. Dwie kreski- ciąża, jedna- brak ciąży. Nawet rysunki są często, żeby wiedzieć jak odczytać test. Autorko ile widzisz kresek na teście? Odpowiedź jest chyba jednoznaczna...
 
Radze Ci jednak wysuplac pieniadze na zbadanie hcg w laboratorium. Bedziesz miala dowod, ze nowa prace rozpoczelas w ciazy. Oby nie musiało Ci sie to przydac, ale to moze byc dla Ciebie wazne.
 
reklama
reklama
Do góry