reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pozytywne testy a okres

Dołączył(a)
17 Listopad 2020
Postów
8
Cześć Dziewczyny,
Czy któraś z Was miała podobną sytuację?
Zaczęłam z Mężem starać się o dziecko, to nasz pierwszy miesiąc starania. W środę tj. w 29 dniu cyklu zorbiłam test i wyszła blada druga kreska. W czwartek podobna kreska. test powtórzyłam jeszcze w niedzielę i już nie było wątpliwości. Gruba kreska. Ucieszyłam się strasznie bo już byłam pewna, że się udało.
Wczoraj zaczęłam krwawić i szybko poleciałam do lekarza bo nie wiedziałam co się dzieje. Lekarz powiedział, że to wygląda na krwawienie miesiączkowe. A kreski na teście podsumował błędem odczytu. Wieczorem zrobiłam jeszcze test i była już blada kreska. Czy to możliwe, że kreski pojawiają się bez przyczyny ? Testy były z różnych firm więc wszystkie na raz musiałby by się mylić.
 
reklama
Rozwiązanie
Cześć Dziewczyny,
Czy któraś z Was miała podobną sytuację?
Zaczęłam z Mężem starać się o dziecko, to nasz pierwszy miesiąc starania. W środę tj. w 29 dniu cyklu zorbiłam test i wyszła blada druga kreska. W czwartek podobna kreska. test powtórzyłam jeszcze w niedzielę i już nie było wątpliwości. Gruba kreska. Ucieszyłam się strasznie bo już byłam pewna, że się udało.
Wczoraj zaczęłam krwawić i szybko poleciałam do lekarza bo nie wiedziałam co się dzieje. Lekarz powiedział, że to wygląda na krwawienie miesiączkowe. A kreski na teście podsumował błędem odczytu. Wieczorem zrobiłam jeszcze test i była już blada kreska. Czy to możliwe, że kreski pojawiają się bez przyczyny ? Testy były z różnych firm więc wszystkie na raz musiałby by się...
Witam mam taki pytanie 22 listopada miałam miesiączke 13 grudnia powinnam dostać miesiączke ale nie dostałam więc zrobilam test ciazowy 13grudnia wyszedł pozytywny po 3 dniach powtórzyłam test wyszedł też pozytywny i w ostatni dzień miesiączki powtórzyłam kolejny test który wyszedł pozytywny lecz problem mam w tym że 24 grudnia zaczęłam krwawic jak przy miesiące zglosilam się do szpitala powiedziała że to normalne że mogę krwawic nawet 3 miesiący kazała mi powtorzyc test ciazowy który powtórzyłam i wyszedł pozytywny wizyta u ginekologa 28.12
 
reklama
Do góry