reklama
  1. Uwierz, że jesteś ok. Masz prawo mieć gorszy dzień, masz prawo czuć się zmęczona i popełniać błędy. Najważniejsze, że masz prawo być z siebie dumna. Razem z Dove świętujemy Dzień Mamy Świętuj z nami. Konkursowo/

Wybierz zabawkę, która uszczęśliwi twojego maluszka Konkurs/

Zamknij powiadomienie

Pozytywne testy, a teraz negatywne????

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez michellka, 14 Czerwiec 2018 o godzinie 18:26.

1. michellka

michellka Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    W 10dpo zrobiłam test wieczorem i rano zobaczyłam bladziutka kreskę na nim(fotka3) , na drugi dzień przed południem zrobiłam rosmanowski test(1foto) po powrocie z pracy rozebralam go i zobaczyłam bladziutka kreskę, z racjij że wyszły one '' po czasie " na drugi dzień kupiłam bobo-test duo. Na jednym (2foto) dwie kreski wyszły od razu

Załączniki:

Ostatnia edycja: 15 Czerwiec 2018 o godzinie 18:45
  2. ONAONAONA

ONAONAONA Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    2
    Możliwe że ten strumieniowy był mniej czuły niż pierwszy i drugi test . Najlepiej robić kilka tej samej firmy jeśli już nie możesz wytrzymać bądź dwóch różnych firm dzień po dniu. ( Wiem jak to jest:))
    Albo jest coś na rzeczy i test mniej czuły był ten ostatni albo coś było i nie wiem czy nadal jest. Najlepiej poczekać 2 dni cierpliwie..zrobić ten pierwszy tesy i będziesz miała odpowiedz

Sama temperatura coś powie mierzona kilka cykli , można wychwycic zmianę a tak nie wiesz jak miałaś wcześniej. Spaść może w ten sam dzien @ bądź wcześniej także normalne że w 2 połowie wzrosla

3. reklama
  4. mamakubusia87

mamakubusia87 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    47
    Jak dla mnie zaden z testów nie jest pozytywny. Jak by był pozytywny to by było bladorozowy kolor. Ty masz białe kreseczki, po wyschnięciu testu może się pokazać miejsce w którym jest kreska testowa.

Edit. Nabrzmiale piersi możesz mieć na @, na ciążę za wcześnie.

• Lubię to Lubię to x 3
    • Popieram! Popieram! x 3
    • Lista
  5. michellka

Najlepsze odpowiedzi:
    0

Akurat ten test jest pozytywny bez wątpienia, zdjęcie robiłam gdy tło było jeszcze lekko różowe po minucie od wyniku. Kreska biała to nie jest miejsce na kreskę testowa. Kreska kontrolna jest pod C tak samo testowa jest pod T. Po chwili jak tło było białe kreska kontrolna była mocno różowa a testowa bladorozowa. Dla mnie ten test bez wątpienia był pozytywny. A reszta musiałabyc zbiegiem okoliczności gdyż na testach, które robiłam w innych cyklach a były negatywne nigdy nie pojawiał się cień cienia. Ale może akurat mam niebywalego pecha :)

6. Ewka34

Ewka34 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    7
    Niestety tu sie nie zgodze, bo mi wyszly dwie krechy w dniu okresu i to z ktoregos moczu bo po 13 robilam ;) , a autorka jest dzien przed ;) to zalezy wszystko od tego ile dni ma cykl i kiedy doszlo do zblizenia i zaplodnienia ;)
    @michellka jak dla mnie zaczekaj 2 dni i zrob test ;) i nie szol sie tak ;) na foto nr 2 widac delikatna blada kreseczke,za dwa dni jesli cos jest bedzie mocniejsza ;)

7. Ewka34

Najlepsze odpowiedzi:
    7
    Ja ma
    Ja mam takie same cykle co ty ;) mierzenie tempki jednorazowe nic ci nie da ,musisz mierzyc jakis czas zeby poznac swoj cykl ;) ja mierzylam w ustach kilka lat i moja tempka bylo 36.4 po owulacji, gdy zaszlam w ciaze temp rosla do 36.6 / 36.8 i nie spadla przed okresem ;) dodatkowo mialam szyjke bardzo wysoko wiec i ona mi sie nie obnizyla. Musisz sie troche pohamowac i spokojnie zrobic test ;) a jak okres nie przyjdzie smialo mozesz zrobic bete ;)

8. michellka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dzięki, jeśli @ nie przyjdzie to w sobotę testuje z rańca :)

9. Ewka34

Najlepsze odpowiedzi:
    7
    Zycze powodzenia ;)

10. reklama
  11. Tess.wien

Tess.wien Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Z własnego doświadczenia wiem, że najlepiej robić test kiedy minał już termin miesiączki. Ja pierwszy test robiłam za wcześnie i nic nie wykazał, a drugi już kiedy okres się spozniał 2 dni :) Głowa do góry !

12. monika267

monika267 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    2
    Najlepszy test który można wykonać przed@ to plytkowy Pink mnie nigdybnie zawiódł i pokazał 2kreski już 21 dc szybciej nie pokazał ciąży

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie