reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywne testy, a teraz negatywne????

reklama
Zrobilam dziewczyny tak jak pisaliscie. Wyszlo to tak 🙈
 

Załączniki

  • received_3855564401206185.jpeg
    received_3855564401206185.jpeg
    38,9 KB · Wyświetleń: 493
Hej. Podglądam forum od dłuższego czasu. Staramy się z mężem o dziecko od około 2 lat z przerwami (zmiana pracy, leczenie itp.). Myślę o rozpoczęciu badań. Jednak w tym cyklu coś się zadziało. Nigdy nie ujrzałam dwóch kresek na teście. Od domniemanej owulacji bolało mnie podbrzusze, od około 3 dni ten ból jest dość silny, typowo miesiączkowy. 4 dni temu wystąpił jednodniowy incydent z mocnymi Mdłościami. Miesiączkę powinnam dostać za dwa dni. Dziś rano obudził mnie znów silny ból, zdecydowałam się zrobić test. Druga kreska wyszła od razu, różowa lecz słabsza od kontrolnej. Pojechałam na betę z przekonaniem, że wydarzył sie cud. Przed chwila otrzymałam wyniki <1,10. Jak myślicie, czy test okazał sie być fałszywie dodatni? Załączam zdjęcie 😢
 

Załączniki

  • D061B517-5549-4972-8296-A3ADE8BC3EEF.jpeg
    D061B517-5549-4972-8296-A3ADE8BC3EEF.jpeg
    290,8 KB · Wyświetleń: 379
Hej. Podglądam forum od dłuższego czasu. Staramy się z mężem o dziecko od około 2 lat z przerwami (zmiana pracy, leczenie itp.). Myślę o rozpoczęciu badań. Jednak w tym cyklu coś się zadziało. Nigdy nie ujrzałam dwóch kresek na teście. Od domniemanej owulacji bolało mnie podbrzusze, od około 3 dni ten ból jest dość silny, typowo miesiączkowy. 4 dni temu wystąpił jednodniowy incydent z mocnymi Mdłościami. Miesiączkę powinnam dostać za dwa dni. Dziś rano obudził mnie znów silny ból, zdecydowałam się zrobić test. Druga kreska wyszła od razu, różowa lecz słabsza od kontrolnej. Pojechałam na betę z przekonaniem, że wydarzył sie cud. Przed chwila otrzymałam wyniki <1,10. Jak myślicie, czy test okazał sie być fałszywie dodatni? Załączam zdjęcie 😢
Czasem tak się zdarza ze testy pokazują jasne kreski a ciazy niestety nie ma , przykro mi ale beta raczej się nie myli :( . Choć jeśli masz ochotę powtórz test jeszcze raz jutro z rana . 😘
 
Czasem tak się zdarza ze testy pokazują jasne kreski a ciazy niestety nie ma , przykro mi ale beta raczej się nie myli :( . Choć jeśli masz ochotę powtórz test jeszcze raz jutro z rana . 😘
Kurczę, powiem szczerze, że mocno zabolało. Pierwszy raz w życiu miałam jakąkolwiek iskierkę nadziei.
 
reklama
Kurczę, powiem szczerze, że mocno zabolało. Pierwszy raz w życiu miałam jakąkolwiek iskierkę nadziei.
Wierze , choć powiem szczerze ze jeśli kreska pojawiła się w czasie i ona nie jest jakaś mega blada a beta wyszła ujemne to faktycznie pech jakiś i tnę test musi być felerny.. no beta się nie myli kurde.. ale może jeszcze faktycznie dla swojego świetego spokoju powtórz jutro z rana test z innej firmy.. ✊
 
Do góry