reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywne testy, a teraz negatywne????

michellka

Początkująca w BB
Dołączył(a)
10 Marzec 2012
Postów
22
W 10dpo zrobiłam test wieczorem i rano zobaczyłam bladziutka kreskę na nim(fotka3) , na drugi dzień przed południem zrobiłam rosmanowski test(1foto) po powrocie z pracy rozebralam go i zobaczyłam bladziutka kreskę, z racjij że wyszły one '' po czasie " na drugi dzień kupiłam bobo-test duo. Na jednym (2foto) dwie kreski wyszły od razu
 

Załączniki

  • IMG_20180611_204927.jpg
    IMG_20180611_204927.jpg
    878 KB · Wyświetleń: 9 104
  • IMG_20180612_123020.jpg
    IMG_20180612_123020.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 12 949
  • IMG_20180611_081304.jpg
    IMG_20180611_081304.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 41 397
Ostatnia edycja:
reklama
Możliwe że ten strumieniowy był mniej czuły niż pierwszy i drugi test . Najlepiej robić kilka tej samej firmy jeśli już nie możesz wytrzymać bądź dwóch różnych firm dzień po dniu. ( Wiem jak to jest:))
Albo jest coś na rzeczy i test mniej czuły był ten ostatni albo coś było i nie wiem czy nadal jest. Najlepiej poczekać 2 dni cierpliwie..zrobić ten pierwszy tesy i będziesz miała odpowiedz

Sama temperatura coś powie mierzona kilka cykli , można wychwycic zmianę a tak nie wiesz jak miałaś wcześniej. Spaść może w ten sam dzien @ bądź wcześniej także normalne że w 2 połowie wzrosla
 
Jak dla mnie zaden z testów nie jest pozytywny. Jak by był pozytywny to by było bladorozowy kolor. Ty masz białe kreseczki, po wyschnięciu testu może się pokazać miejsce w którym jest kreska testowa.

Edit. Nabrzmiale piersi możesz mieć na @, na ciążę za wcześnie.


Akurat ten test jest pozytywny bez wątpienia, zdjęcie robiłam gdy tło było jeszcze lekko różowe po minucie od wyniku. Kreska biała to nie jest miejsce na kreskę testowa. Kreska kontrolna jest pod C tak samo testowa jest pod T. Po chwili jak tło było białe kreska kontrolna była mocno różowa a testowa bladorozowa. Dla mnie ten test bez wątpienia był pozytywny. A reszta musiałabyc zbiegiem okoliczności gdyż na testach, które robiłam w innych cyklach a były negatywne nigdy nie pojawiał się cień cienia. Ale może akurat mam niebywalego pecha :)
 
Edit. Nabrzmiale piersi możesz mieć na @, na ciążę za wcześnie.
Niestety tu sie nie zgodze, bo mi wyszly dwie krechy w dniu okresu i to z ktoregos moczu bo po 13 robilam ;) , a autorka jest dzien przed ;) to zalezy wszystko od tego ile dni ma cykl i kiedy doszlo do zblizenia i zaplodnienia ;)
@michellka jak dla mnie zaczekaj 2 dni i zrob test ;) i nie szol sie tak ;) na foto nr 2 widac delikatna blada kreseczke,za dwa dni jesli cos jest bedzie mocniejsza ;)
 
Ja ma
W 10dpo zrobiłam test wieczorem i rano zobaczyłam bladziutka kreskę na nim(fotka3) , na drugi dzień przed południem zrobiłam rosmanowski test(1foto) po powrocie z pracy rozebralam go i zobaczyłam bladziutka kreskę, z racjij że wyszły one '' po czasie " na drugi dzień kupiłam bobo-test duo. Na jednym (2foto) dwie kreski wyszły od razu, później jak wysechl widać bladziutka różowa kreskę, zrobiłam jeszcze ten drugi płytkowy ale on w pracy był negatywny, dopiero po powrocie do domu zauważyłam fioletowa kreskę cieniutka jak włos. (nie mam zdjęcia). Poszłam do apteki i farmaceutka powiedziała, że może być małe stężenie hcg więc wychodzą kreski po czasie i dała mi dwa testy i kazała zrobić z porannego moczu. Jednak strumieniowy zrobiłam po powrocie i negatywny. Nje mogłam spać pół nocy wstawalam na siku co chwilę i zrobilam z pierwszego moczu płytkowy czułość 15ulm i niestety negatywny, żadnej bladej kreski nawet po czasie. Dzisiaj rano pepino z Kauflandu i również negatywny, żadnego cienia cienia nawet... Jestem wykończona, bo mam pierwsze zmiany i nie mam kiedy pójść na betę, bo laboratorium u mnie w miasteczku do 11....cykle mam 24-25dn, dzisiaj 23d.c. Od wczoraj piersi napecznialy i bardzo bolą... Temperaturę mierze od tego cyklu, przed owulacja 36,2 po owulacji temp. Utrzymywała się 36,7, a dzisiaj bylo 36,8.... Jutro termin @ nie wiem co mam myśleć, mówią żeby się nje nakręcac i czekać ale ja nje rozumiem jak najpierw wychodzą pozytywne ?? A teraz całkowite negatywy...
Zobacz załącznik 867362
Zobacz załącznik 867363
Zobacz załącznik 867364
Ja mam takie same cykle co ty ;) mierzenie tempki jednorazowe nic ci nie da ,musisz mierzyc jakis czas zeby poznac swoj cykl ;) ja mierzylam w ustach kilka lat i moja tempka bylo 36.4 po owulacji, gdy zaszlam w ciaze temp rosla do 36.6 / 36.8 i nie spadla przed okresem ;) dodatkowo mialam szyjke bardzo wysoko wiec i ona mi sie nie obnizyla. Musisz sie troche pohamowac i spokojnie zrobic test ;) a jak okres nie przyjdzie smialo mozesz zrobic bete ;)
 
Z własnego doświadczenia wiem, że najlepiej robić test kiedy minał już termin miesiączki. Ja pierwszy test robiłam za wcześnie i nic nie wykazał, a drugi już kiedy okres się spozniał 2 dni :) Głowa do góry !
 
Akurat ten test jest pozytywny bez wątpienia, zdjęcie robiłam gdy tło było jeszcze lekko różowe po minucie od wyniku. Kreska biała to nie jest miejsce na kreskę testowa. Kreska kontrolna jest pod C tak samo testowa jest pod T. Po chwili jak tło było białe kreska kontrolna była mocno różowa a testowa bladorozowa. Dla mnie ten test bez wątpienia był pozytywny. A reszta musiałabyc zbiegiem okoliczności gdyż na testach, które robiłam w innych cyklach a były negatywne nigdy nie pojawiał się cień cienia. Ale może akurat mam niebywalego pecha :)
Najlepszy test który można wykonać przed@ to plytkowy Pink mnie nigdybnie zawiódł i pokazał 2kreski już 21 dc szybciej nie pokazał ciąży
 
reklama
Do góry