reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywne testy, a teraz negatywne????

Wierze , choć powiem szczerze ze jeśli kreska pojawiła się w czasie i ona nie jest jakaś mega blada a beta wyszła ujemne to faktycznie pech jakiś i tnę test musi być felerny.. no beta się nie myli kurde.. ale może jeszcze faktycznie dla swojego świetego spokoju powtórz jutro z rana test z innej firmy.. ✊
To był test z rossmana. Nigdy nic nie pokazało mi się na teście, nawet żaden cień. Może zdjęcie nie oddaje, ale kreska jest różowa i pojawiła się natychmiastowo, dlatego byłam prawie pewna, że się udało. Może faktycznie jutro powtórzę test, choć już raczej na nic nie liczę…
 
reklama
To był test z rossmana. Nigdy nic nie pokazało mi się na teście, nawet żaden cień. Może zdjęcie nie oddaje, ale kreska jest różowa i pojawiła się natychmiastowo, dlatego byłam prawie pewna, że się udało. Może faktycznie jutro powtórzę test, choć już raczej na nic nie liczę…
Faktycznie dziwna sprawa , bo fabryczne kreski nie są różowe a szare , no a Twoja jest różowa w wyznaczonym czasie . Nie ma co się nastawiać , bo wiadomo beta nie kłamie , ale ja bym jeszcze dla samej siebie jutro test powtórzyła, kup innej firmy z czułością 10 . Trzymam kciuki mino wszystko ze cos w labo poknocili 🙈✊🤗
 
Hej. Podglądam forum od dłuższego czasu. Staramy się z mężem o dziecko od około 2 lat z przerwami (zmiana pracy, leczenie itp.). Myślę o rozpoczęciu badań. Jednak w tym cyklu coś się zadziało. Nigdy nie ujrzałam dwóch kresek na teście. Od domniemanej owulacji bolało mnie podbrzusze, od około 3 dni ten ból jest dość silny, typowo miesiączkowy. 4 dni temu wystąpił jednodniowy incydent z mocnymi Mdłościami. Miesiączkę powinnam dostać za dwa dni. Dziś rano obudził mnie znów silny ból, zdecydowałam się zrobić test. Druga kreska wyszła od razu, różowa lecz słabsza od kontrolnej. Pojechałam na betę z przekonaniem, że wydarzył sie cud. Przed chwila otrzymałam wyniki <1,10. Jak myślicie, czy test okazał sie być fałszywie dodatni? Załączam zdjęcie 😢
Jedyne co możesz zrobić to powtórzyć betę. Błędy w laboratorium się zdarzają. Chociaż ja bym sobie na Twoim miejscu zbytnio nie nastawiała, bo to się rzadko zdarza. Częściej zdarzają się wadliwe testy, tym bardziej, że ty zrobiłaś tylko jeden.

Natomiast ból brzucha po owulacji o niczym nie świadczy. Objawy ciąży pojawiają się po implantacji, wraz z pojawieniem i wzrostem bety. A implantacja ma miejsce 6-12 dni po owu. Po zagnieżdżeniu potrzeba dodatkowo 48h na pojawienie bety na poziomie możliwym do wykrycia.

Ile dpo jesteś? Czy miałaś monitoring? Robiłaś testy owu?
 
Jedyne co możesz zrobić to powtórzyć betę. Błędy w laboratorium się zdarzają. Chociaż ja bym sobie na Twoim miejscu zbytnio nie nastawiała, bo to się rzadko zdarza. Częściej zdarzają się wadliwe testy, tym bardziej, że ty zrobiłaś tylko jeden.

Natomiast ból brzucha po owulacji o niczym nie świadczy. Objawy ciąży pojawiają się po implantacji, wraz z pojawieniem i wzrostem bety. A implantacja ma miejsce 6-12 dni po owu. Po zagnieżdżeniu potrzeba dodatkowo 48h na pojawienie bety na poziomie możliwym do wykrycia.

Ile dpo jesteś? Czy miałaś monitoring? Robiłaś testy owu?
Moje cykle są dość długie 33-34 dni. Robiłam testy, wykazały, że owulacja była w 19dc. Teraz jestem 13 dni po owulacji, miesiączka powinna być za dwa dni. Nigdy nie robiłam testów przed miesiączką. Pierwszy raz zdarzyła mi się taka sytuacja i pierwszy raz mam tak silne bóle podbrzusza przed miesiączką. Zwykle mam ból miesiączkowy na pare godzin przed @, dlatego to mnie skłoniło do zrobienia testu, bo trwa to już kilka dni.
 
Gdyby ktoś kiedyś dotarł do tego wątku, kolejnego dnia test ewidentnie negatywny i przyszła miesiączka. Także jak widać testy mogą się mylić .
 
reklama
Do góry