reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywne testy, a teraz negatywne????

Mianowicie okres spóźnia mi się już 16 dni . Według kalendarzyka miałam owulacje w ten dzień kiedy złapało mnie choróbsko . Wczoraj robiłam test i wyszedł bardzo szybko taki o to wynik …. Dziś powtórzyłam test z porannego moczu i test wyszedł negatywny . Nie wiem co mam robić . W czerwcu poroniłam w 7 tygodniu i się boje ze znowu może mi się to przytrafić . Do lekarza mam termin w środę a już mnie nerwy zrzeraja . A w ciągu tych dwóch tygodni testy ciagle pokazywały albo negatywny test albo cień cienia i tak dwa tyg w nie pewności . Mieszam za granica i tu ciężko o skierowanie na betę :( już dawno bym ja zrobiła ;( wczoraj jak zobaczyłam dwie piękne grubsze krechy aż się popłakałam ze szczęścia a dziś rano znów rozczarowanie
 

Załączniki

  • IMG_2456.jpeg
    IMG_2456.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 91
  • IMG_2455.jpeg
    IMG_2455.jpeg
    150 KB · Wyświetleń: 94
reklama
Mianowicie okres spóźnia mi się już 16 dni . Według kalendarzyka miałam owulacje w ten dzień kiedy złapało mnie choróbsko . Wczoraj robiłam test i wyszedł bardzo szybko taki o to wynik …. Dziś powtórzyłam test z porannego moczu i test wyszedł negatywny . Nie wiem co mam robić . W czerwcu poroniłam w 7 tygodniu i się boje ze znowu może mi się to przytrafić . Do lekarza mam termin w środę a już mnie nerwy zrzeraja . A w ciągu tych dwóch tygodni testy ciagle pokazywały albo negatywny test albo cień cienia i tak dwa tyg w nie pewności . Mieszam za granica i tu ciężko o skierowanie na betę :( już dawno bym ja zrobiła ;( wczoraj jak zobaczyłam dwie piękne grubsze krechy aż się popłakałam ze szczęścia a dziś rano znów rozczarowanie
Testowałam już ze wszystkie marki testów i ciagle albo pozytywny i negatywny . Nie raz ten 10uml c pokazywał negatywne a te 25 pozytywne
 
Jednak chyba nic z tego ;( po tylu dniach spóźniające się okresu i wczorajszym teście pozytywnym . Rozkręca mi się okres :( narazie delikatnie jest takie kropki żywej krwi . :( 😭
 
Jednak chyba nic z tego ;( po tylu dniach spóźniające się okresu i wczorajszym teście pozytywnym . Rozkręca mi się okres :( narazie delikatnie jest takie kropki żywej krwi . :( 😭
To znowu ja 🙈 zwariuje chyba . „Okres” dużo mniej obfity niż zawsze dlatego mnie to trosze zastanowiło i znów zrobiłam test z rana :( jutro lekarz 🙈
 

Załączniki

  • IMG_2493.jpeg
    IMG_2493.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 98
reklama
Do góry