reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywne testy owulacyjne, przesunięta owulacja ?

Dla mnie te testy owulacyjne to czarna magia i można widzieć co tylko się chce. U mnie przy planowaniu ciąży sprawdzało się mierzenie temperatury, zawsze wiedziałam kiedy ta owulacja była.
 
reklama
Koleżanka mi tak poleciała, bo tak mówił jej lekarz kiedy ona starała się o dziecko, wiec tez tak próbowałam. Ale termometr mam normalny póki co
Pytam, bo pierwszy raz się spotykam z taką metodą, żeby dwa razy. Najważniejsze, żeby było to przed wstaniem z łóżka, zawsze o tej samej godzinie.
Kup sobie termometr z dwoma miejscami po przecinku, bo normalny się niestety na niewiele zda. I trzymam kciuki :)

Ps: odpowiedzi sugerujących ciążę po testach owulacjnych nie słuchaj ;)
 
Pytam, bo pierwszy raz się spotykam z taką metodą, żeby dwa razy. Najważniejsze, żeby było to przed wstaniem z łóżka, zawsze o tej samej godzinie.
Kup sobie termometr z dwoma miejscami po przecinku, bo normalny się niestety na niewiele zda. I trzymam kciuki :)

Ps: odpowiedzi sugerujących ciążę po testach owulacjnych nie słuchaj ;)
Okej, zakupie dziękuje ;)
Ps: tez mi się wlasnie wydaje, ze nie ma co, po coś testy ciążowe jednak sa ;)
 
Ja akurat wierzę w testy owu bo u mnie się ta teoria sprawdziła. Ale wiadomo ze tym co się nie sprawdziła to nie będą wierzyć. 😄 Może jeszcze nic straconego. Ja też stawiałabym na ten 15dc u cb. Powodzenia😀
 

Załączniki

  • received_224662029744805.jpeg
    received_224662029744805.jpeg
    29,4 KB · Wyświetleń: 275
  • 1635263766335999663141548631614.jpg
    1635263766335999663141548631614.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 265
Pytam, bo pierwszy raz się spotykam z taką metodą, żeby dwa razy. Najważniejsze, żeby było to przed wstaniem z łóżka, zawsze o tej samej godzinie.
Kup sobie termometr z dwoma miejscami po przecinku, bo normalny się niestety na niewiele zda. I trzymam kciuki :)

Ps: odpowiedzi sugerujących ciążę po testach owulacjnych nie słuchaj ;)
ale ja nie sugeruje ciąży po testach owulacyjnych, napisałam, żeby zrobiła test ciążowy, a że u mnie "wyłapały" też ciążę, to znaczy były pozytywne w ciąży to druga sprawa.
 
ale ja nie sugeruje ciąży po testach owulacyjnych, napisałam, żeby zrobiła test ciążowy, a że u mnie "wyłapały" też ciążę, to znaczy były pozytywne w ciąży to druga sprawa.
To patrz wpis oczko wyżej od tego twojego :) To nie było do Ciebie :) Zawsze ktoś się znajdzie, kto twierdzi, że owulacyjnym można zrobić test ciążowy.
Ja akurat wierzę w testy owu bo u mnie się ta teoria sprawdziła. Ale wiadomo ze tym co się nie sprawdziła to nie będą wierzyć. 😄 Może jeszcze nic straconego. Ja też stawiałabym na ten 15dc u cb. Powodzenia😀
Ale jaka teoria? Testu ciążowego? To zwykły przypadek.
 
Ja akurat wierzę w testy owu bo u mnie się ta teoria sprawdziła. Ale wiadomo ze tym co się nie sprawdziła to nie będą wierzyć. 😄 Może jeszcze nic straconego. Ja też stawiałabym na ten 15dc u cb. Powodzenia😀
Gratuluje :) natomiast ja w to nie wierze ponieważ każdy z tych testów ma wykrywać inny hormon, test owulacyjny nie wykryje bety, wiec uważam to za czysty przypadek :) ale oczywiście szanuje każda wypowiedz, każdy ma prawo do swojego zdania ;)
 
To patrz wpis oczko wyżej od tego twojego :) To nie było do Ciebie :) Zawsze ktoś się znajdzie, kto twierdzi, że owulacyjnym można zrobić test ciążowy.

Ale jaka teoria? Testu ciążowego? To zwykły przypadek.
Sorki, myslalam, że do mnie. U mnie wyłapalo, ale tak jak mówię, to nie jest wyznacznik, dlatego napisałam o ciążowym.
 
To patrz wpis oczko wyżej od tego twojego :) To nie było do Ciebie :) Zawsze ktoś się znajdzie, kto twierdzi, że owulacyjnym można zrobić test ciążowy.

Ale jaka teoria? Testu ciążowego? To zwykły przypadek.
Tez uważam, to za przypadek. A ja niw robiłam owulacyjnych testów zeby sprawdzić jakoś ciąże tylko dlatego, ze ta „mokrosc” od 2-3 dni mnie batdzo zmyliła, bo nigdy nie mam tak przed okresem, ale obstawiam ze jednak ta owu się przesunęła :/
 
reklama
Tak jak napisałam, nie do tego służą testy owulacyjne, ale owszem mogą też pokazać ciążę, tak było u mnie .
Dla pewności zrob jutro rano test, jeśli na jutro masz termin. 10 czułości i to powinno coś wyjaśnić.
 

Załączniki

  • d7e97bfc-5b53-4539-b1f9-704d5c38d5c7.jpg
    d7e97bfc-5b53-4539-b1f9-704d5c38d5c7.jpg
    42,3 KB · Wyświetleń: 78
Do góry