reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywne testy owulacyjne, przesunięta owulacja ?

Tak jak napisałam, nie do tego służą testy owulacyjne, ale owszem mogą też pokazać ciążę, tak było u mnie .
Dla pewności zrob jutro rano test, jeśli na jutro masz termin. 10 czułości i to powinno coś wyjaśnić.
Ten ktory robiłam dzisiaj był wlasnie o czułości 10, także jednak chyba coś już by wykazał, ale okej powtórzę nic mi nie szkodzi :)
 
reklama
Gratuluje :) natomiast ja w to nie wierze ponieważ każdy z tych testów ma wykrywać inny hormon, test owulacyjny nie wykryje bety, wiec uważam to za czysty przypadek :) ale oczywiście szanuje każda wypowiedz, każdy ma prawo do swojego zdania ;)
Zdanie można mieć odnośnie koloru, wyboru partii, podejścia do życia. Własnym zdaniem nikt nie powinien nikogo wprowadzać w błąd.
 
Jestes 3 dni przed okresem? To zrob test ciazowy. Ja gdzies czytalam, je testy owulacyjne moga byc pozytywne przy ciazy, als to niesprawdzona informacja :).
 
Jestes 3 dni przed okresem? To zrob test ciazowy. Ja gdzies czytalam, je testy owulacyjne moga byc pozytywne przy ciazy, als to niesprawdzona informacja :).
Zrobiłam dziś, test czyściutki bez nawet cienia. A z tym testem o owulacji to raczej nie prawda, one wskazują zupełnie inny hormon ;)
 
Gratuluje :) natomiast ja w to nie wierze ponieważ każdy z tych testów ma wykrywać inny hormon, test owulacyjny nie wykryje bety, wiec uważam to za czysty przypadek :) ale oczywiście szanuje każda wypowiedz, każdy ma prawo do swojego zdania ;)
Ja nie neguje żadnego zdania. Wiem ze zdania są podzielone i wcale mi to nie przeszkadza. Jednak ja czytałam na ulotce testów że mogą wykryć HCG więc nie wiem w co wierzyć. Ja poprostu sie ciesze ze się udało. 😀 I życzę wszystkim aby się udało 😀
 
Ja nie neguje żadnego zdania. Wiem ze zdania są podzielone i wcale mi to nie przeszkadza. Jednak ja czytałam na ulotce testów że mogą wykryć HCG więc nie wiem w co wierzyć. Ja poprostu sie ciesze ze się udało. 😀 I życzę wszystkim aby się udało 😀
O proszę to o tym jeszcze nie słyszałam, No skoro to jest nawet na ulotce to chyba coś w tym jest, bez podstawy by nie pisali tak chyba :D
 
Witam jestem nowa czy tylko ja widze 2 kreski?
 

Załączniki

  • 20220125_201603.jpg
    20220125_201603.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 217
reklama
Do góry