reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywne testy owulacyjne

Dołączył(a)
20 Wrzesień 2020
Postów
3
Hej 😁 w tym miesiącu zaczęliśmy starac się o dziecko , więc kupiłam testy owulacyjne. Zaczęłam je robić w 9 dc. Kreska testową wyszła ciemniejsza niż kontrolną. W 10 dc była już znacznie ciemniejsza i taką samą utrzymała się też 11dc. W następnych dniach kreski były już trochę słabsze A w 15 dc znowu pojawiła się mocną kreska testowa. Co to może oznaczać? Może miał ktoś podobnie??
16006227529735054893802773814281.jpg
 
reklama
Hej [emoji16] w tym miesiącu zaczęliśmy starac się o dziecko , więc kupiłam testy owulacyjne. Zaczęłam je robić w 9 dc. Kreska testową wyszła ciemniejsza niż kontrolną. W 10 dc była już znacznie ciemniejsza i taką samą utrzymała się też 11dc. W następnych dniach kreski były już trochę słabsze A w 15 dc znowu pojawiła się mocną kreska testowa. Co to może oznaczać? Może miał ktoś podobnie?? Zobacz załącznik 1178645
Te wszystkie testy owu są pozytywne. U nie których kobiet się utrzymuje peak lh nawet cała druga fazę cyklu i u ciebie może też tak jest. A tak dla informacji żebyś wiedziała to testy owu się robi do pierwszego pozytywnego[emoji4] to taka informacja dla ciebie[emoji6]
 
Polecam aplikacje na telefon Premom :) wrzucasz tam zdjęcia testów i aplikacja analizuje, kiedy stężenie lh jest najwieksze. Test owulacyjny jest wtedy pozytywny, gdy druga kreska jest taka sama jak kontrolna, lub ciemniejsza. Ja testowałam dwa razy dziennie i znalazłam szczyt, wrzucę zdjęcie jak mi się uda.
 

Załączniki

  • FE68F71B-A9E7-4DAE-AE68-807055208831.jpeg
    FE68F71B-A9E7-4DAE-AE68-807055208831.jpeg
    102,4 KB · Wyświetleń: 1 696
A jak długie masz cykle? Bo dla mnie one też wszystkie są pozytywne. Zacznij je robić zaraz po skończeniu krwawienia bo możesz przegapić owulacje.
 
Dziewczyny, testy owulacyjne są pozytywne, gdzie druga kreska jest tak samo ciemna jak kontrolna, lub nawet ciemniejsza. To nie jest test ciążowy. Takie informacje są na każdym opakowaniu.
 
A jak długie masz cykle? Bo dla mnie one też wszystkie są pozytywne. Zacznij je robić zaraz po skończeniu krwawienia bo możesz przegapić owulacje.
Nie trzeba robić zaraz po krwawieniu, jeśli cykl ma 28 dni- testy zaczynamy w dniu 12, jeśli 30 dni- w 14 dniu, jeśli 32- w dniu 16 itd. Oczywiście jeśli chodzi o regularne cykle.
 
Nie trzeba robić zaraz po krwawieniu, jeśli cykl ma 28 dni- testy zaczynamy w dniu 12, jeśli 30 dni- w 14 dniu, jeśli 32- w dniu 16 itd. Oczywiście jeśli chodzi o regularne cykle.
Tak, wiem, że są to testy owulacyjne. I jak dla mnie wszystkie są pozytywne. Zawsze może być jakieś przesunięcie w cyklu, więc najpewniej zacząć je robić po krwawieniu. Jak widać autorka pytania zaczęła robić je za późno.
 
reklama
Na moje oko szczyt był w 15 dc u autorki. Ja zawsze czytam ulotki każdego testu i jak do tej pory one u mnie się sprawdzają.
Czytanie ulotki nie ma tu nic do rzeczy. Popatrz jeszcze raz na te testy i zauważ, że na wszystkich kreska testowa jest taka sama albo i ciemniejsza od kontrolnej (dodam tylko, że kreska po lewej to testowa a po prawej kontrolna bo może patrzyłaś odwrotnie).
 
reklama
Do góry