reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pozytywne testy

reklama
Wiem, mój błąd. Marzec/kwiecień to miesiące kiedy tego współżycia już w ogóle nie było. Mogłam pomyśleć wcześniej. Mąż nie chce dziecka, powiedział ze nie w takiej sytuacji i po porodzie nie będzie chciał mieć z nim żadnych kontaktów.
 
Wiem, mój błąd. Marzec/kwiecień to miesiące kiedy tego współżycia już w ogóle nie było. Mogłam pomyśleć wcześniej. Mąż nie chce dziecka, powiedział ze nie w takiej sytuacji i po porodzie nie będzie chciał mieć z nim żadnych kontaktów.
no skoro jest ciąża to chyba w kwietniu jakieś współżycie było.
Nie chcieliście dziecka, nie układa wam się ale niezabezpieczaliscie się bo liczyliście na cud.. No to teraz poniesienie konsekwencje.
Nie będzie chciał kontaktu ale alimenty płacić będzie musiał 🤷🏻‍♀️
 
Dziewczyny niechciana ciąża to nie jest tylko wina partnerki. Może spotkać absolutnie każdego i naprawdę są inne metody na rozwiązanie takiego dylematu niż konieczność rodzenia i wychowywania dziecka.
Ciąża jest jeszcze bardzo wczesna i można rozwiązać ten problem na różne sposoby
 
Dziewczyny niechciana ciąża to nie jest tylko wina partnerki. Może spotkać absolutnie każdego i naprawdę są inne metody na rozwiązanie takiego dylematu niż konieczność rodzenia i wychowywania dziecka.
Ciąża jest jeszcze bardzo wczesna i można rozwiązać ten problem na różne sposoby
nikt nie napisał, że to wina kobiety ale wina obojga a jak rozwiążą sytuację to już tylko ich sprawa. Mnie tylko dziwi jak można uprawiać seks bez zabezpieczenia 8 miesięcy i dziwić się, że można tak zajść w ciążę 🤷🏻‍♀️
 
nikt nie napisał, że to wina kobiety ale wina obojga a jak rozwiążą sytuację to już tylko ich sprawa. Mnie tylko dziwi jak można uprawiać seks bez zabezpieczenia 8 miesięcy i dziwić się, że można tak zajść w ciążę 🤷🏻‍♀️

Nawet jeśli samo zdziwienie jest zaskakujące to dalej ciąża może być niechciana
 
reklama
niechciane dziecko to konsekwencja seksu bez zabezpieczenia. Jeśli zdecydują się na aborcję to i tak będzie to konsekwencja seksu bez zabezpieczenia 🤷🏻‍♀️ jak dla mnie, wy możecie myśleć inaczej :)
Jestem jedna osoba :p
Dopytalam, bo dla mnie po prostu w takiej sytuacji wyjście jest aborcja, która tez jest oczywiście konsekwencja. Myślałam, ze ta konsekwencja dla ciebie, byloby jedynie urodzenie i wychowanie niechcianego dziecka jako tez jedyna opcja.
 

Podobne tematy

Do góry