reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny, czy negatywny? (Brak stosunku)

Dołączył(a)
31 Styczeń 2022
Postów
7
Cześć. Waszym zdaniem test pozytywny, czy negatywny? Zrobiłam go, przez obawy, lecz nigdy nie współżyłam. To już drugi, pierwszy negatywny i wyrzuciłam od razu, a na tym, co jest na dole, po 8-9 godzinach pojawiła się szara kreska, lecz na ulotce pisało, ze po 10 minutach traci ważność i w internecie, ze po takim czasie zwykle na każdym się pojawia. Co sądzicie?
 

Załączniki

  • D2B3FC4A-0ABD-4059-BBBF-6591B83B740A.jpeg
    D2B3FC4A-0ABD-4059-BBBF-6591B83B740A.jpeg
    24,4 KB · Wyświetleń: 235
  • 8EBB9B54-9ABB-41D5-85B3-EFA8D02405BE.jpeg
    8EBB9B54-9ABB-41D5-85B3-EFA8D02405BE.jpeg
    44,4 KB · Wyświetleń: 163
reklama
Sądzimy, że ciąży nie ma a po 10 minutach testu się już nie odczytuje, zgodnie z tym co napisane w instrukcji.
 
A to Ci wczoraj nie wystarczyło, jak na kilku stronach tematu tłumaczono Ci, że ciąży z tych Twoich przygód nie będzie?
 
Przepraszam, że piszę 2 raz, ale cały czas się stresuje:/
To zadzwoń do ginekologa i pogadaj z nim, to Ci wytłumaczy, jak się w ciążę zachodzi. Czemu nie pójdziesz do lekarza tylko pytasz o opinię obcych ludzi, w którą i tak nie wierzysz? Ile razy musisz założyć temat, ile razy musisz przeczytać, że nie jesteś w ciąży, żebyś w końcu była w stanie w to uwierzyć? Czy czekasz, aż chociaż jedna osoba napisze TAK JESTEŚ O MATKO 😱 żeby się tym przejąć i zadręczać jeszcze bardziej?
Powtarzam, do lekarza i to już. Weź się za swoje zdrowie (nawiązując do nerwicy, braku okresu i cokolwiek tam jeszcze pisałaś), bo całe życie przed Tobą, zmarnujesz je, jeśli sama się o siebie w porę nie zatroszczysz.
 
Cześć. Waszym zdaniem test pozytywny, czy negatywny? Zrobiłam go, przez obawy, lecz nigdy nie współżyłam. To już drugi, pierwszy negatywny i wyrzuciłam od razu, a na tym, co jest na dole, po 8-9 godzinach pojawiła się szara kreska, lecz na ulotce pisało, ze po 10 minutach traci ważność i w internecie, ze po takim czasie zwykle na każdym się pojawia. Co sądzicie?
Po co powtarzasz pytanie? W twoim przypadku oprócz wizyty u ginekologa powinnaś odbyć też wizytę u psychologa bo to nie jest normalne zachowanie.
 
reklama
Nie jesteś w ciąży!! Pisałaś na poprzednim wątku o listopadzie- dzis juz luty. Gdybyś była w ciazy krecha byłaby widoczna od razu i to wyrazna..
Ja także proponuję jednak zmienić towarzystwo- nie ufasz im, więc nie powinnaś mieć takich "nocowan". Udaj się do ginekologa, bo okresy masz niepokojące..
 
Do góry