reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny czy negatywny?

Cos jest ewidentnie nie tak. Gdy robilas pierwszy test i zalozmy ze startowalabys z najnizsza ciazowa beta czyli 6 to po tygodniu nawet przy najmniejszym przyroscie byloby juz ponad 300 jednostek... A to juz na tescie gruba druga kreska...
;(
Dokładnie , kreska powinna być mocna przy takim testowaniu od takiego czasu ,
Jak dla mnie ciąży nie ma lub była biochemiczna ... Bo ja na tym teście to nic nie widzę a robiąc od takiego czasu testy które coś pokazywały powinno być widać teraz tak że nikt nie miałby wątpliwości , jeśli nawet beta się podniosła i pokazała się kreska a raczej jej cień to w takim razie musi rosnąć tak wolno że wątpię aby była prawidłowa , u mnie przy becie w pierwszej ciąży która wynosiła 54 kreska była wyrazna, przy drugiej ciąży nawet jednego testu nie zrobiłam bo nie ma dla mnie to sensu odrazu poszłam na bete 5 dni przed okresem ponieważ miałam umówiony zabieg i niewiedzialam czy mogę i beta wyniosła 94 po 2 dniach 210 , więc byłam pewna że to ciąża a takie testowanie z blada kreska to sobie można rozmyślać ... Może jest a może nie ma
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Test robiony chwilę po 6 rano
 

Załączniki

  • 20190503_091547.jpg
    20190503_091547.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 178
reklama
A co ja mogę na to poradzić że zżółkł?
Mój test po równo dwóch latach jest mniej żółty niż ten ;D
No nic jeśli faktycznie jesteś w ciąży to gratulacje tylko tyle można powiedzieć ;)
 

Załączniki

  • IMG_20190503_093620123.jpg
    IMG_20190503_093620123.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 143
Do góry