reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny czy negatywny?

Dołączył(a)
1 Luty 2023
Postów
2
487AC8D5-CFAE-47F4-9B7A-CCCADDDD45E5.jpeg
Cześć Dziewczyny, jestem tutaj nowa i nigdy wcześniej nie starałam się o dziecko więc przepraszam z góry zaś trywialne pytania. Od 8 dni spóźnia mi się okres. Zawsze miałam równe cykle 27-28 dni. Zrobiłam w międzyczasie kilka testów (rano po jeden-dwa). Zastanawiam się czy to ciąża, bo niby są dwie kreski, ale na teście kreska jest blada. Byłam dwa tygodnie temu u gin (rutynowe badania), ale nic nie widział poza tym, że jestem już po owulacji.
 
reklama
A 2 kreska pojawiła się w wyznaczonym czasie na instrukcji? Jak tak to jest szansa na ciąże, ale 100% pewności dałaby Ci beta z krwi ☺️
 
Wygląda jak ciąża.
Lekarz zobaczy cokolwiek na usg dpiero, gdy hormon (beta) wyniesie powyżej 1000.
Możesz podejsć do lab i zrobić badania w odstępie 488h i sprawdzić czy dobrze przyrasta.
 
A 2 kreska pojawiła się w wyznaczonym czasie na instrukcji? Jak tak to jest szansa na ciąże, ale 100% pewności dałaby Ci beta z krwi ☺️
No właśnie to po kilku sekundach, tyle że jest taka blada a po minucie robi się już taka wyraźniejsza. Zrobię test z krwi jak radzicie. To robi się rano na czczo?
 
No właśnie to po kilku sekundach, tyle że jest taka blada a po minucie robi się już taka wyraźniejsza. Zrobię test z krwi jak radzicie. To robi się rano na czczo?
najlepiej zrób rano (nie musisz być na czczo) od razu możesz sobie również oznaczyć progesteron. I po 48 h również powtórz jak będzie pozytywny wynik żeby zobaczyć przyrost ☺️
 
reklama
Zobacz załącznik 1490967Cześć Dziewczyny, jestem tutaj nowa i nigdy wcześniej nie starałam się o dziecko więc przepraszam z góry zaś trywialne pytania. Od 8 dni spóźnia mi się okres. Zawsze miałam równe cykle 27-28 dni. Zrobiłam w międzyczasie kilka testów (rano po jeden-dwa). Zastanawiam się czy to ciąża, bo niby są dwie kreski, ale na teście kreska jest blada. Byłam dwa tygodnie temu u gin (rutynowe badania), ale nic nie widział poza tym, że jestem już po owulacji.
jakie wątpliwości? XD Ciąża jak nic. I logiczne że gin nic nie widział. Za wcześnie! Zrób beta hcg z krwi po 48h zeby zobaczyć czy przyrasta prawidłowo. Powyżej 1000 można umawiać się do gin, powinien byc pęcherzyk .
 
Do góry