reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny czy negatywny?

W dniu spodziewanej miesiaczki miałam takie niewidoczne kreseczki na dwóch różnych testach. Chciałam odczekać kilka dni i powtórzyć test, ale niestety po 4 dniach dostalam @ bardzo obfity. Podejrzewam że była to ciaza biochemiczna a te blade kreska świadczyły o niskim poziomie hcg. Dodam jeszcze że w następnym miesiącu zrobiłam test w dniu spodziewanej miesiaczki i była druga czerwona krecha.
 
reklama
Na moje oko pozytywny, ale proponuję potwierdzić badaniem beta hcg z krwi, trzymam kciuki i daj znac 😉
Popołudniowy pink już taki ❤️ Nie poszłam na betę, zadzwoniłam do swojego ginekologa i w piątek mam wizytę. Trzymajcie kciuki dziewczyny 🙏
 

Załączniki

  • IMG_3838.jpeg
    IMG_3838.jpeg
    966,3 KB · Wyświetleń: 88
Popołudniowy pink już taki ❤️ Nie poszłam na betę, zadzwoniłam do swojego ginekologa i w piątek mam wizytę. Trzymajcie kciuki dziewczyny 🙏
On i tak nic nie zobaczy , dopiero jak beta będzie powyżej 1000. a betę robi się po to, żeby sprawdzić czy ciąża rozwija się prawidłowo
 
Do góry