reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny czy negatywny

natala95

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Luty 2017
Postów
1 785
Czy to może być wczesna ciąża ?
 

Załączniki

  • 1521636203641384655581.jpg
    1521636203641384655581.jpg
    317,9 KB · Wyświetleń: 578
reklama
Moj test w dniu spodziewanej miesiaczki byl taki sam i druga kreska tylko lekko widoczna, kilka dni pozniej dwie mocne kreski
Gratuluje!
 
Bez wątpienia jest cień, ale może to być wada testu, wiesz mniej więcej, który to dzień po owu? Zrób jutro kolejny z porannego moczu, a najlepiej od razu betaHCG w laboratorium jeszcze dziś, jeśli masz możliwość, rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości, gratuluję! :)
 
Bez wątpienia jest cień, ale może to być wada testu, wiesz mniej więcej, który to dzień po owu? Zrób jutro kolejny z porannego moczu, a najlepiej od razu betaHCG w laboratorium jeszcze dziś, jeśli masz możliwość, rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości, gratuluję! :)
12 dzień po owulacji
 
12 dzień po owulacji
No to test juz powinien pokazać krechę, więc myślę, że będzie to to:) Ale tak jak mówię, dla pewności zrobiłabym betę, bo jednak wtedy masz czarno na białym - powyżej 5 ciąża, poniżej brak. A testy się od siebie różnią i jeśli porównywać, to tylko tę samą markę, ważna jest też czułość, kup sobie test DOZ strumieniowy, on pokazuje ładne kreski, mi w 9dpo pokazała się już wyraźna w miarę:)
 
No to test juz powinien pokazać krechę, więc myślę, że będzie to to:) Ale tak jak mówię, dla pewności zrobiłabym betę, bo jednak wtedy masz czarno na białym - powyżej 5 ciąża, poniżej brak. A testy się od siebie różnią i jeśli porównywać, to tylko tę samą markę, ważna jest też czułość, kup sobie test DOZ strumieniowy, on pokazuje ładne kreski, mi w 9dpo pokazała się już wyraźna w miarę:)
Za dwa dni wypada dzień miesiączki może warto poczekać jak myślicie ?
 
Jeśli jesteś w ciąży, to poziom bety juz Ci odpowie, nie jest to duży koszt, około 15 zł w zależności od laboratorium, tym bardziej, jeśli na teście wychodzi cień i jeśli jest on wiarygodny, to poziom bety będzie powyżej 10 lub 25 w zależności od czułości testu. Pytanie podstawowe brzmi, czy chcesz wiedziec jak najszybciej, czy pobyć jeszcze 2-3 dni w niepewności :) Twoja decyzja. Jeśli nie chcesz iść upuścić krwi, to kup w rossmannie Pink Test tylko super czuły, on też ładnie pokazuje, ale z mojego doświadczenia wynika, że DOZ strumieniowy pokazuje najlepiej. Jutro rano zrób kolejny i pokaż:)
 
Poczekaj i zrób drugi test w dniu spodziewanej miesiączki albo betę ;)
Beta daje 100 % pewności ;)

Ale jest druga bladziutka kreseczka więc myślę że jest szansa na ciążę :)

A robiłaś tylko jeden test ? U mnie rano wyszła gruba malinowa krecha a mimo wszystko po południu robiłam jeszcze jeden dla pewności :)
 
Jeśli jesteś w ciąży, to poziom bety juz Ci odpowie, nie jest to duży koszt, około 15 zł w zależności od laboratorium, tym bardziej, jeśli na teście wychodzi cień i jeśli jest on wiarygodny, to poziom bety będzie powyżej 10 lub 25 w zależności od czułości testu. Pytanie podstawowe brzmi, czy chcesz wiedziec jak najszybciej, czy pobyć jeszcze 2-3 dni w niepewności :) Twoja decyzja. Jeśli nie chcesz iść upuścić krwi, to kup w rossmannie Pink Test tylko super czuły, on też ładnie pokazuje, ale z mojego doświadczenia wynika, że DOZ strumieniowy pokazuje najlepiej. Jutro rano zrób kolejny i pokaż:)
W domu dwójka dzieci za bardzo nie mam jak iść a jak mój M wróci to już pozno i się nie chce .... Strach mnie ogarnia bo jestem rok i 2 mies po cc i sie strasznie boję

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Poczekaj i zrób drugi test w dniu spodziewanej miesiączki albo betę ;)
Beta daje 100 % pewności ;)

Ale jest druga bladziutka kreseczka więc myślę że jest szansa na ciążę :)

A robiłaś tylko jeden test ? U mnie rano wyszła gruba malinowa krecha a mimo wszystko po południu robiłam jeszcze jeden dla pewności :)
Dwa ale na tym poprzednim słabiej widać niż tu A na zdj to już całkiem

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry