reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny czy negatywny

No obawy są słuszne, bo zawsze jest jakieś ryzyko, ale spokojnie, znam kilka przypadków osobiście, gdzie ciąża była praktycznie rok po roku nieplanowana też i blizna dała radę. Jeśli faktycznie to "Jego sprawka", to szkoda, że z Tobą tego nie ustalił, ale dasz radę!:) Poza tym nie ma pewności na 100% nadal, czy to ciąża:) Daj znać, co i jak jutro:)
Nie robiłam wczoraj zrobiłam dziś ....
361d39cd3a7724407d0bfaee53c06044.jpg


Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jednak jeszcze poczekam zobaczę czy przyjdzie @ jestem w lekkim szoku no ale jak bedzie to i tak będę kochać [emoji173][emoji173]

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bym na Twoim miejscu nie czekała na @ tylko kwas foliowy zaczęła brać oczywiście, że będziesz kochać!
Kreska jest dość mocna, więc mozna gratulować, gdyby miała to być biochemiczna, to by nie ciemniala tak ładnie [emoji106]
1521783076-306169c2bc401020-aaaaaa.jpeg

U mnie pierwsze takie były a tu już 16tc, a skoro przed terminem ci wychodzi ładna, to bedzie super dzidziol[emoji64] nie chcesz jednak bety zrobić?

[emoji173]Tydzień 16[emoji64]
 
Ja bym na Twoim miejscu nie czekała na @ tylko kwas foliowy zaczęła brać oczywiście, że będziesz kochać!
Kreska jest dość mocna, więc mozna gratulować, gdyby miała to być biochemiczna, to by nie ciemniala tak ładnie [emoji106]
1521783076-306169c2bc401020-aaaaaa.jpeg

U mnie pierwsze takie były a tu już 16tc, a skoro przed terminem ci wychodzi ładna, to bedzie super dzidziol[emoji64] nie chcesz jednak bety zrobić?

[emoji173]Tydzień 16[emoji64]
Dziś prawidłowo powinna zacząć się @ .... Co do Bety nie mam za bardzo możliwości poniewaz nie mam z kim zostawić dzieci ... 27 marca mam wizytę u gina okaże się ... Tylko zastanawiam się który to byłby tydzień skoro jeszcze nie dawno wychodziły testy negatywne ...

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziś prawidłowo powinna zacząć się @ .... Co do Bety nie mam za bardzo możliwości poniewaz nie mam z kim zostawić dzieci ... 27 marca mam wizytę u gina okaże się ... Tylko zastanawiam się który to byłby tydzień skoro jeszcze nie dawno wychodziły testy negatywne ...

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
A kiedy miałaś pierwszy dzień ostatniej @?

[emoji173]Tydzień 16[emoji64]
 
reklama
Do góry