reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny czy negatywny

Wiem ale właśnie troche dla mnie to dziwne bo robiłam testy nawet 7 marca i były negatywne .... Nie rozumiem tego zbytnio no ale okaże się według mojej aplikacji wychodzi ze bym byla w około 5 tygodniu ... To możliwe żeby dopiero teraz testy to pokazały ?

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wiem ale właśnie troche dla mnie to dziwne bo robiłam testy nawet 7 marca i były negatywne .... Nie rozumiem tego zbytnio no ale okaże się według mojej aplikacji wychodzi ze bym byla w około 5 tygodniu ... To możliwe żeby dopiero teraz testy to pokazały ?

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
Jasne, że tak, tak jak mówilam, testy mają różną czułość i równie dobrze na jednym możesz mieć mocna krechę, a drugi wcale nie pokaże. Ale ciąża jest, bo kreski nie wychodziłyby tak mocne, jak dzisiejsza np.
Znam dziewczyny,którym pozytyw pokazał się dopiero kilka dni po terminie @[emoji6] uwierz w końcu [emoji6]

[emoji173]Tydzień 16[emoji64]
 
Jasne, że tak, tak jak mówilam, testy mają różną czułość i równie dobrze na jednym możesz mieć mocna krechę, a drugi wcale nie pokaże. Ale ciąża jest, bo kreski nie wychodziłyby tak mocne, jak dzisiejsza np.
Znam dziewczyny,którym pozytyw pokazał się dopiero kilka dni po terminie @[emoji6] uwierz w końcu [emoji6]

[emoji173]Tydzień 16[emoji64]
Staram się

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W sumie racja .. Teraz pozostało mieć nadzieję że będzie wszystko dobrze

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
Oczywiście, że będzie, myśl pozytywnie, skoro dzidek się zadomowił, to teraz będzie tylko dobrze, nie bierz innej opcji pod uwage, pod opieką dobrego lekarza się wszystko uda rodzisz końcem listopada[emoji57]

[emoji173]Tydzień 16[emoji64]
 
Oczywiście, że będzie, myśl pozytywnie, skoro dzidek się zadomowił, to teraz będzie tylko dobrze, nie bierz innej opcji pod uwage, pod opieką dobrego lekarza się wszystko uda rodzisz końcem listopada[emoji57]

[emoji173]Tydzień 16[emoji64]
Będą miesiące po koleji .... Listopad tu , w grudniu syn , w styczniu córka [emoji23]

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
[emoji23] [emoji23] [emoji23] kurcze ale boję się trochę ....

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
To normalne.. ja mimo, że staraliśmy się prawie rok, to jak zobaczyłam dwie krechy, to pierwsze co poczułam to strach, jak to będzie[emoji33] ale będzie dobrze, zobaczysz, a i rodzeństwo się ucieszy[emoji6]

[emoji173]Tydzień 16[emoji64]
 
Do góry