reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny i negatywny wynik testu ciążowego

Unanime

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Czerwiec 2020
Postów
246
Witam
Wczoraj rano (w dniu spodziewanej miesiączki) zrobiłam test ciążowy, który wyszedł pozytywny. Kreska była bardzo jasna ale jednak widoczna. Wieczorem tego samego dnia i dziś rano zrobiłam kolejne testy które wyszły negatywne.
Miesiączki mam regularne i dostaje zawsze na czas a mimo wszystko wczoraj jej nie dostałam.
Cykle mam 30dniowe, z mężem kochaliśmy się w 15 dniu cyklu. Ok 22 dnia cyklu czułam ból w podbrzuszu i lewym jajniku.
Dziś jest sobota więc nie mam możliwości zrobić bety.
Czy któraś z Was może była w podobnej sytuacji?
Pozdrawiam, Ania :)
 
reklama
Dodam jeszcze że szyjke mam twardą i zamkniętą, w ciągu ostatnich 2 dni zauważyłam że podnosi się do góry
 
Ostatnia edycja:
Powtorzylabym jutro rano najczulszy i zobaczymy co wyjdzie. Ewentualnie cierpliwie poczekać na bete do poniedziałku.
 
Powtorzylabym jutro rano najczulszy i zobaczymy co wyjdzie. Ewentualnie cierpliwie poczekać na bete do poniedziałku.
Test na pewno powtórzę jeśli nie dostanę miesiączki. A z czekaniem to u mnie ciężko bo jestem bardzo niecierpliwa, staramy się już 1.5roku o dziecko i nic.
 
Test wieczorem miał prawo wyjść negatywny, zabardzo rozcieńczony mocz po całym dniu, ten trzeci slaba czułość więc również mógł nie wyjść, zrób z rana taki o czułości 10, głowa do gory:)
 
Testy fałszywie negatywne zdarzają się często, fałszywie pozytywne są rzadkością.
Może być to kwestia rozcieńczenia moczu albo testu - test testowi nierówny, mi clearblue o czułości 20 pokazywało kreskę szybciej niż pink o czułości 10 :)

Może być też tak, że beta jest już spadkowa, wtedy test mógł być pozytywny i kolejne są słabsze / negatywne.
 
reklama
Trzymam kciuki i daj znać
A więc wczoraj wieczorem test clearblue (czułość 20 albo 25) wyszedł pozytywny, znowu z bardzo bladą kreską. Dziś rano test Pink (czułość 10) negatywny. Szyjka dalej się podnosi i wciąż jest zamknięta.
Już sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć 🤷‍♀️
 
Do góry