reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny i negatywny wynik testu ciążowego

A więc wczoraj wieczorem test clearblue (czułość 20 albo 25) wyszedł pozytywny, znowu z bardzo bladą kreską. Dziś rano test Pink (czułość 10) negatywny. Szyjka dalej się podnosi i wciąż jest zamknięta.
Już sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć 🤷‍♀️
Moze zrób bete bedziesz miec pewność 100%
 
reklama
A więc wczoraj wieczorem test clearblue (czułość 20 albo 25) wyszedł pozytywny, znowu z bardzo bladą kreską. Dziś rano test Pink (czułość 10) negatywny. Szyjka dalej się podnosi i wciąż jest zamknięta.
Już sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć 🤷‍♀️
u mnie też pink test w ogóle nie pokazywał drugiej kreski, gdzie inne testy pokazywały czerwone. ja używałam z Rossmann, facelle strumieniowe. ale tak jak dziewczyny mówią, zrób betę, bo bez sensu wydawać kasę na testy.
 
Ponieważ stres mnie zjada zadzwoniłam do labolatorium w szpitalu. Po długiej rozmowie Pani zgodziła się pobrać mi krew już dziś. Za 2h Będę miała wyniki 🤞
 
Niestety wynik negatywny. Wychodzi na to że jestem tak pechową osoba że trafiłam na 2 fałszywie pozytywne testy ciążowe 🤷‍♀️
 
Możliwe też, że to była ciąża biochemiczna. To się naprawdę często zdarza. I mówią, że w kolejnym cyklu jest łatwiej zajść w ciążę :)
 
Powiem Wam, że okres spóźnił mi się raz w życiu - jak zaszłam w pierwszą ciążę 5 lat temu. Od półtora roku staramy się o drugie dziecko i w tym miesiącu na prawdę myślałam że się udało. 4 dni okres się spóźnia, szyjka wysoko i zakmnieta a tu nic 😥
 
reklama
Jaka była wartość bety? Ten ból w 22dc to mogła być przesunięta owulacja. Jeśli kochaliście się i w tym czasie ciąża może być, tylko dużo młodsza i nawet beta z krwi jeszcze jej nie wyłapała. Tak tylko gdybam
 
Do góry