reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny i negatywny wynik testu ciążowego

Niestety wynik negatywny. Wychodzi na to że jestem tak pechową osoba że trafiłam na 2 fałszywie pozytywne testy ciążowe 🤷‍♀️
to u mnie byla podoba sytuacja z tym ze ten pierwszy pozytywny zrobilam o 11 z blada kreska.dzisiaj rano zrobilam kolejny tej samej firmy kupiony w innej aptece wyszedl neatywny.. czekam do poniedzialku
 
reklama
Testy fałszywie negatywne zdarzają się często, fałszywie pozytywne są rzadkością.
Może być to kwestia rozcieńczenia moczu albo testu - test testowi nierówny, mi clearblue o czułości 20 pokazywało kreskę szybciej niż pink o czułości 10 :)

Może być też tak, że beta jest już spadkowa, wtedy test mógł być pozytywny i kolejne są słabsze / negatywne.
Kurczę, chciałabym..żeby tak było w moim przypadku, bo wczoraj zrobiłam test i wyszedł negatywny a wciąż nie mam okresu. Boli mnie trochę podbrzusze, ale jedynie co..to mam dość dużo śluzu. Czekam i czekam…🙈
 
Heej dziewczyny. Proszę o Konkretną odpowiedź. Cykl co 27 dni. Dzisiaj 23 dzień. Cykl Monitorowany u lekarza, Clostilbegyt + Ovitrelle.
Czy coś widzicie na tym teście? Czy może być za szybko. Czy poprostu nic niema. ? Dziękuję za szczere odpowiedzi Kobity.😊
 

Załączniki

  • 20220211_180935.jpg
    20220211_180935.jpg
    604,8 KB · Wyświetleń: 685
  • 20220211_181103.jpg
    20220211_181103.jpg
    499,7 KB · Wyświetleń: 711
  • 20220211_180919.jpg
    20220211_180919.jpg
    462,4 KB · Wyświetleń: 755
Heej dziewczyny. Proszę o Konkretną odpowiedź. Cykl co 27 dni. Dzisiaj 23 dzień. Cykl Monitorowany u lekarza, Clostilbegyt + Ovitrelle.
Czy coś widzicie na tym teście? Czy może być za szybko. Czy poprostu nic niema. ? Dziękuję za szczere odpowiedzi Kobity.😊
Jak dla mnie nic nie widać, ale jeszcze jest czas
 
Heej dziewczyny. Proszę o Konkretną odpowiedź. Cykl co 27 dni. Dzisiaj 23 dzień. Cykl Monitorowany u lekarza, Clostilbegyt + Ovitrelle.
Czy coś widzicie na tym teście? Czy może być za szybko. Czy poprostu nic niema. ? Dziękuję za szczere odpowiedzi Kobity.😊
Powtórz za 2dni bo niby jest tam jakieś widmo. Jednak to może być testowa kreska 🤷🏻‍♀️
 
Test wygląda na negatywny i przeleżały. No i po podaniu ovitrelle powinno się poczekać min. 11 dni z testem. Do może się utrzymywać w organizmie do 10 dni po podaniu
 
Do góry