reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny i nehatywny test

annkow111

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Styczeń 2019
Postów
425
Cztery dni temu czyli jakieś dwa dni przed miesiączka zrobiłam test. Wyszła bladziutka druga kreska. W piątek i w sobotę powtorzylam i z dnia na dzień była coraz mocniejsza. Wczoraj wieczorem zrobiłam jeszcze jeden i kreska była jaśniejsza. Dzisiaj rano zrobiłam jeszcze jeden i była jedna kreska. Czy oznacza to najgorsze?
 
reklama
Rozwiązanie
Przykro mi. Ale dobrze, że masz te wyniki jako udokumentowanie. Poszukaj lekarza, ktory zna się na poronieniach i nie bagatelizuje tzw. ciaz biochemicznych.
Zrób betę. Testy apteczne są zawodne. Mnie niewiele wskazywały bo ciągle sikałam ( strasznie mnie na początku goniło - dzień i noc - miałam pęcherz jak wiewiórka). W niedzielę mój nie wytrzymał (tydzień po spodziewanym okresie) i kupił test apteczny. Wyszedł negatywny. Mało się nie popłakałam choć byłam przekonana ze jestem w ciąży. W poniedziałek poleciałam na betę - 130 :) więc wiesz - zamiast się denerwować zrób test z krwi[/QUOTE
 
reklama
Przykro mi. Ale dobrze, że masz te wyniki jako udokumentowanie. Poszukaj lekarza, ktory zna się na poronieniach i nie bagatelizuje tzw. ciaz biochemicznych.
 
Rozwiązanie
Do góry