reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny i nehatywny test

annkow111

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Styczeń 2019
Postów
425
Cztery dni temu czyli jakieś dwa dni przed miesiączka zrobiłam test. Wyszła bladziutka druga kreska. W piątek i w sobotę powtorzylam i z dnia na dzień była coraz mocniejsza. Wczoraj wieczorem zrobiłam jeszcze jeden i kreska była jaśniejsza. Dzisiaj rano zrobiłam jeszcze jeden i była jedna kreska. Czy oznacza to najgorsze?
 
reklama
Rozwiązanie
Przykro mi. Ale dobrze, że masz te wyniki jako udokumentowanie. Poszukaj lekarza, ktory zna się na poronieniach i nie bagatelizuje tzw. ciaz biochemicznych.
Tak jak koleżanka radzi,zrób betę i sprawdź przyrost.ja jak dowiedziałam się o ciąży to robiłam testy codziennie i nie zawsze kreska ciemniala,czasem była jaśniejsza,czasem ciemniejsza w tych puerwszych dniach,mimo iż test ciagle tej samej firmy.czasen po prostu więcej wypiłam,czy robiłam siusiu.powodzenia
 
reklama
reklama
Nie wiem czy to ma jakies znaczenie ale gdy robiłam test strumieniowy nasiusialam przez przypadek na szybke pod która pokazują sie kreseczki a później odwróciłam dość gwałtownie test żeby to wylać
 
Do góry