reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test a brak ciąży?

Agatki

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Luty 2017
Postów
4 596
Miasto
Gliwice
Jestem 1 dzień po terminie miesiączki, zrobiłam test jakby do pewności że ciąży nie ma bo w planach nie było, jakie było moje zdziwienie jak ujrzałam 2 kreski. Powiedzcie czy możliwe aby test wyszedł fałszywie dodatni? Jestem w mega szoku
 
reklama
Jestem 1 dzień po terminie miesiączki, zrobiłam test jakby do pewności że ciąży nie ma bo w planach nie było, jakie było moje zdziwienie jak ujrzałam 2 kreski. Powiedzcie czy możliwe aby test wyszedł fałszywie dodatni? Jestem w mega szoku
Wiesz, to, że nie było w planach, a się przytulałaś z partnerem, nie znaczy, że nie zaistniała Ciąża.
Zrób najlepiej betę z krwi, będziesz miała jasność.
 
Jestem 1 dzień po terminie miesiączki, zrobiłam test jakby do pewności że ciąży nie ma bo w planach nie było, jakie było moje zdziwienie jak ujrzałam 2 kreski. Powiedzcie czy możliwe aby test wyszedł fałszywie dodatni? Jestem w mega szoku
2 kreski oznaczaja ciąże jak nie wierzysz to możesz potwierdzić badaniem beta hcg. Ale owszem może wyjść pozytyw a ciazy może nie być. Masz test? Możesz wstawić zdjęcie?
 
2 kreski oznaczaja ciąże jak nie wierzysz to możesz potwierdzić badaniem beta hcg. Ale owszem może wyjść pozytyw a ciazy może nie być. Masz test? Możesz wstawić zdjęcie?
To jeden z 2 testow
 

Załączniki

  • 15976648726767572393476002251488.jpg
    15976648726767572393476002251488.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 1 715
reklama
reklama
Do góry