reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test a miesiączka

W tak krótkim czasie po porodzie nie ma narazie mowy o regularności @. To że przyszła wcześniej jest normalne, organizm dopiero wraca do ładu i mogą zdarzyć się zawirowania w różna stronę. Jeśli nie planujesz kolejnej ciąży to poprostu się zabezpieczaj bo inaczej to co miesiąc będziesz testować i się stresować
 
reklama
W tak krótkim czasie po porodzie nie ma narazie mowy o regularności @. To że przyszła wcześniej jest normalne, organizm dopiero wraca do ładu i mogą zdarzyć się zawirowania w różna stronę. Jeśli nie planujesz kolejnej ciąży to poprostu się zabezpieczaj bo inaczej to co miesiąc będziesz testować i się stresować
Dziękuje za odpowiedz, w styczniu pójdę do ginekologa i jeżeli będzie wszystko dobrze to zaloze wkładkę.
Fakt faktem ta kreska prawie niewidoczna zauważyłam ją następnego dnia jak chciałam wyrzucić test, bo jakoś tak mówię a spojrzę, czytałam ze wtedy test jest nie ważny, ale niektóre kobiety piszą ze to nie istotne
 
Dziękuje za odpowiedz, w styczniu pójdę do ginekologa i jeżeli będzie wszystko dobrze to zaloze wkładkę.
Fakt faktem ta kreska prawie niewidoczna zauważyłam ją następnego dnia jak chciałam wyrzucić test, bo jakoś tak mówię a spojrzę, czytałam ze wtedy test jest nie ważny, ale niektóre kobiety piszą ze to nie istotne
Nie patrz na przypadki innych, test po czasie jest nieważny, a całkowicie wykluczyć bądź potwierdzić ciążę może Ci teraz beta, nie ma sensu doszukiwania się i stresowania bo odbija się na wszystkim takie coś. Miałaś normalny okres więc wszystko zapewne jest jak należy.
 
Do góry