reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test ciazowy 2 tygodnie po poronieniu zatrzymanym

Dołączył(a)
21 Lipiec 2021
Postów
13
Hej .

Mam taka zagwostke .

9 czerwca dowiedzialam sie ze jestem w ciazy niestety w 6tc dowiedzialam sie że serduszko przestalo bic wiec czekalam jak samo sie zacznie oczyszczac organizm . Czekalam 3 tugodnie lecz nic . Wiec zostaly mi podane tabletki na wywolanie poronienia i 25 sierpnia skonczylo mi sie krwawienie.
W ten wtorek czyli 31 sierpnia bylam na wizycie u ginekologa i mwoil ze wszystko oczyszczone i ze jestem w czasie owulacji i ze zaraz peknie pecherzyk i zeby narazie uwazac i odczekac chociaz jedna miesiączkę. Od dwoch dni jakoa bylo mi jie dobrze i bylam i jestem senna i zrobiłam wczoraj 5 wrzesnia test i wyszla blada ale widoczna druga kreska . Jest to mozliwe abym byla w ciazy mimo ze mialam widoczna na usg owulacje ??
 
reklama
Hej .

Mam taka zagwostke .

9 czerwca dowiedzialam sie ze jestem w ciazy niestety w 6tc dowiedzialam sie że serduszko przestalo bic wiec czekalam jak samo sie zacznie oczyszczac organizm . Czekalam 3 tugodnie lecz nic . Wiec zostaly mi podane tabletki na wywolanie poronienia i 25 sierpnia skonczylo mi sie krwawienie.
W ten wtorek czyli 31 sierpnia bylam na wizycie u ginekologa i mwoil ze wszystko oczyszczone i ze jestem w czasie owulacji i ze zaraz peknie pecherzyk i zeby narazie uwazac i odczekac chociaz jedna miesiączkę. Od dwoch dni jakoa bylo mi jie dobrze i bylam i jestem senna i zrobiłam wczoraj 5 wrzesnia test i wyszla blada ale widoczna druga kreska . Jest to mozliwe abym byla w ciazy mimo ze mialam widoczna na usg owulacje ??
Moze beta ci jeszcze nie spadła i test wyłapuje
 
Zrob bete I powtórz po 48h będziesz widziala czy spada czy rośnie, to jedyny sposób na te chwile. Ja miałam wywołanie poronienia 09.08 i zabieg na drugi dzień. Po poronieniu cykl może się rozwalić, więc jest też jedna wielka zagadka, teoretycznie w momencie kiedy beta spadnie do 0 wtedy może wystąpić owulacja. Myślę że nawet gdyby była owulacja tak jak lekarz mówił to za szybko na test.
 
Do góry