reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test ciążowy a ujemna beta

Dołączył(a)
12 Sierpień 2021
Postów
1
Witam , otóż pierwszy dzień @ 11 lipca .
W dni płodne i owulację którą wskazała apka doszło do stosunku raczej bez dojścia w środku ( nie pamiętamy ;p ) .
Od tygodnia zle samopoczucie .
Wczoraj wykonany test ciążowy PINK ten wysoko czuły . Dwie kreski . Poranny mocz .
Dzisiaj po dwóch herbatach zebrałam się na Beta HCG - wynik <0.20 .
Nie rozumiem ... Okresu nadal brak test pozytywny a beta ... Ujemna .
Czy ktoś miał tak też . ?
 

Załączniki

  • PicsArt_08-12-08.24.47.jpg
    PicsArt_08-12-08.24.47.jpg
    536,6 KB · Wyświetleń: 6 381
reklama
Witam , otóż pierwszy dzień @ 11 lipca .
W dni płodne i owulację którą wskazała apka doszło do stosunku raczej bez dojścia w środku ( nie pamiętamy ;p ) .
Od tygodnia zle samopoczucie .
Wczoraj wykonany test ciążowy PINK ten wysoko czuły . Dwie kreski . Poranny mocz .
Dzisiaj po dwóch herbatach zebrałam się na Beta HCG - wynik <0.20 .
Nie rozumiem ... Okresu nadal brak test pozytywny a beta ... Ujemna .
Czy ktoś miał tak też . ?
Powtórz test lub betę. Test mógł być wadliwy, albo błąd w laboratorium. Niestety tu Ci nikt nie powie na 100 ,%, które się myli.

Stosunek przerywany to nie metoda antykoncepcji. Więc wszystko jest możliwe.

Natomiast raczej wątpliwe byś już od tygodnia miała objawy ciąży. Zdecydowanie za szybko.
 
Witam , otóż pierwszy dzień @ 11 lipca .
W dni płodne i owulację którą wskazała apka doszło do stosunku raczej bez dojścia w środku ( nie pamiętamy ;p ) .
Od tygodnia zle samopoczucie .
Wczoraj wykonany test ciążowy PINK ten wysoko czuły . Dwie kreski . Poranny mocz .
Dzisiaj po dwóch herbatach zebrałam się na Beta HCG - wynik <0.20 .
Nie rozumiem ... Okresu nadal brak test pozytywny a beta ... Ujemna .
Czy ktoś miał tak też . ?
Hej ja miałam identycznie. @ spóźniała mi się 11 dni robiłam testy wszystkie byle pozytywne z jedną bledsza. W 11 dniu poszłam na betę wyszła mniej niż 0,2 poszłam do gina wyjaśnić sytuację. Okazało się że mam mięśniaki na macicy które moga objawiać się w testach ciążowych. Później dostałam miesiączkę .😒
 
Hej ja miałam identycznie. @ spóźniała mi się 11 dni robiłam testy wszystkie byle pozytywne z jedną bledsza. W 11 dniu poszłam na betę wyszła mniej niż 0,2 poszłam do gina wyjaśnić sytuację. Okazało się że mam mięśniaki na macicy które moga objawiać się w testach ciążowych. Później dostałam miesiączkę .😒
Jakim cudem mogą pokazywać test pozytywny a betę ujemną?
 
Jakim cudem mogą pokazywać test pozytywny a betę ujemną?
Naprawdę nie wiem jakim cudem trzy testy pokazywały pod rząd pozytywny wynik. Poszłam zrobiłam na własny koszt betę bo byłam pewna że to ciąża. Ale jak beta wyszła mała poszłam do ginekologa się skonsultować i usłyszałam takie coś od niego.
 
reklama
Naprawdę nie wiem jakim cudem trzy testy pokazywały pod rząd pozytywny wynik. Poszłam zrobiłam na własny koszt betę bo byłam pewna że to ciąża. Ale jak beta wyszła mała poszłam do ginekologa się skonsultować i usłyszałam takie coś od niego.
Raczej stawiam na wadliwe testy lub dopatrywanie się kreski. Testy i beta służą do wykrywania tego samego hormonu. Więc to niemożliwe,że torbiel akurat tylko na testach pokazała wynik pozytywny.
 
Do góry