reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test ciążowy a ujemna beta

Raczej stawiam na wadliwe testy lub dopatrywanie się kreski. Testy i beta służą do wykrywania tego samego hormonu. Więc to niemożliwe,że torbiel akurat tylko na testach pokazała wynik pozytywny.
Torbiele a mięśniaki to co innego. Doszukiwać się też musiałam bo komu nie pokazywałam to każdy je widział kreski. Fakt były jednego producenta. Może ten producent ma takie testy lub 3 partie były wadliwe kto wie Taka odpowiedź usłyszałam to napisałam. Ginekolog ginekologowi też nierówny jak widać.
 
reklama
Torbiele a mięśniaki to co innego. Doszukiwać się też musiałam bo komu nie pokazywałam to każdy je widział kreski. Fakt były jednego producenta. Może ten producent ma takie testy lub 3 partie były wadliwe kto wie Taka odpowiedź usłyszałam to napisałam. Ginekolog ginekologowi też nierówny jak widać.
Ok mięśniaki. Co nie zmienia faktu,że jest to niemożliwe. Sama piszesz,że musiałaś się doszukiwać kreski.
 
Miało być "doszukiwać się też nie musiałam". Literówka. Moze autorka wątku da jakieś nowe spojrzenie na ten temat. Czekam z niecierpliwością 😊
 
Może po prostu biochemiczna. Na testach jeszcze coś a beta juz spadek. Bo az ciężko uwierzyć ze jednej firmy 3 pod rzad wadliwe. Jesli tak to lepiej omijać ta firmę 😑
 
Witam , otóż pierwszy dzień @ 11 lipca .
W dni płodne i owulację którą wskazała apka doszło do stosunku raczej bez dojścia w środku ( nie pamiętamy ;p ) .
Od tygodnia zle samopoczucie .
Wczoraj wykonany test ciążowy PINK ten wysoko czuły . Dwie kreski . Poranny mocz .
Dzisiaj po dwóch herbatach zebrałam się na Beta HCG - wynik <0.20 .
Nie rozumiem ... Okresu nadal brak test pozytywny a beta ... Ujemna .
Czy ktoś miał tak też . ?
Mi Pink też pokazał 2 razy fałszywie dodatni wynik więc nie polecam 🙃 Beta najbardziej wiarygodna
 
Jakim cudem mogą pokazywać test pozytywny a betę ujemną?
ja właśnie mam tak samo, w dniu spodziewanej miesiączki druga blada kreska, dzień później test elektroniczny wykazał 1-2 tydzień, 3 dni później beta 2.2 i w tym samym dniu okres, też nie wiem o co chodzi, czy ciąża była czy nie.
 
reklama
ja właśnie mam tak samo, w dniu spodziewanej miesiączki druga blada kreska, dzień później test elektroniczny wykazał 1-2 tydzień, 3 dni później beta 2.2 i w tym samym dniu okres, też nie wiem o co chodzi, czy ciąża była czy nie.
Mogla być ciąża biochemiczna a jak robiłaś betę już spadła.
 
Do góry