reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test ciążowy a ujemna beta

Mogla być ciąża biochemiczna a jak robiłaś betę już spadła.
czyli to krwawienie to jako normalny okres? czy organizm się pozbywa tego co się nie udało? to krwawienie w dniu zrobienia bety było inne, potworny ból, biegunka, chęć na wymioty, zawroty głowy, a także kolor był inny, dużo jaśniejszy i wodnisty. ciąże biochemiczną miałam już w lipcu tego roku :( dodam, że krwawie do teraz, dlatego sądziłam, że to okres
 
reklama
czyli to krwawienie to jako normalny okres? czy organizm się pozbywa tego co się nie udało? to krwawienie w dniu zrobienia bety było inne, potworny ból, biegunka, chęć na wymioty, zawroty głowy, a także kolor był inny, dużo jaśniejszy i wodnisty. ciąże biochemiczną miałam już w lipcu tego roku :( dodam, że krwawie do teraz, dlatego sądziłam, że to okres
Można to traktować jak miesiączkę.
 
Ja miałam testy pozytywne sam ginekolog to dziś potwierdził zrobił USG bo po czym mówi że podejrzewa ciążę pozamaciczną i szybko beta która wyszła 0,1 więc? Testy są wadliwe
 
Miałam to samo i to dwa razy. Za pierwszym to jeszcze może test był zalany. Za drugim wieczorem krecha jak wół a rano beta<0.2. Testy z Facelle, omijam na razie.
 
reklama
Do góry