reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test ciazowy bez objawow a wczesniejsze poronienie

jagoo2

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2020
Postów
3 863
Witam, na poczatku sierpnia mialam lyzeczkowanie w 12tc. Po badaniu u ginekologa po zabiegu bez usg dostalam zielone swiatlo, ze w 2 cyklu mozemy sie starac. I tak 13 w piatek na tescie ujrzalam dwie kreski :) jestem szczesliwa, udalo sie od razu. Ale niestety gdzies z tylu glowy jest przerazenie.
Poki co wizyte u gin mam za niecale 2 tyg. Zastanawia mnie jedna rzecz, nie bola mnie prawie wcale piersi, nie sa nabrzmiale /to 5tydzien/Ostatnio to w zasadzie bylo pierwsza oznaka ciazy. Mam jakies lęki przed pierwszym usg, pielegniarka mnie dosc szybko umowila, bo juz w 6t2d. Chce juz byc tylko szczesliwa pozbyc sie lękow, czuje ze bedzie dobrze. Nie chce sie bac.
Czy w zwiazku z tym, ze ostatnio poronilam, powinnam prosic lekarza o jakies leki na podtrzymanie np? Czy powinnam zwrocic na cos szczegolna uwage? Jak tylko dostane zaswiadczenie o ciazy, chcialabym pozostac w domu i nie wracac do pracy. Czy kolejna ciaza po poronieniu traktowana jest inaczej? Zaznaczam ze jestem po 35 r.z. jednakze nie mieszkam w Polsce
 
reklama
W Polsce pewnie bys dostala ,luteine bądź duphaston , dobrze ze Cie wcześniej umowila , piersiami sie nie przejmuj ,ja poronilam 2 razy za 3 razem tez mnie nic nie bolało, gdyby nie pozytywny test i beta nawet bym nie wiedziala ze to ciąża, a było wszytko ok urodziłam zdrowa córkę
 
W Polsce pewnie bys dostala ,luteine bądź duphaston , dobrze ze Cie wcześniej umowila , piersiami sie nie przejmuj ,ja poronilam 2 razy za 3 razem tez mnie nic nie bolało, gdyby nie pozytywny test i beta nawet bym nie wiedziala ze to ciąża, a było wszytko ok urodziłam zdrowa córkę
Czy robilas jakies badania po dwoch poronieniach?
 
Nie , te zwykle podstawowe , tsh warto sprawdzić, i ja zaczęłam brać kwas foliowy zmetylowany oraz wit b12 tez zmetylowana, do tego od serduszka acard
 
Nie , te zwykle podstawowe , tsh warto sprawdzić, i ja zaczęłam brać kwas foliowy zmetylowany oraz wit b12 tez zmetylowana, do tego od serduszka acard
DZieki za odpowiedz, ja teraz wlasnie jestem w biochemicznej, spada mi hcg, ale dosc powoli, a dwa meisiace temu mialam lyzeczkowanie. CZyli tez drugie poronienie. Tez biore zmetylowany kwas, a wit b, masz jakies namiary? czy cokolwiek z neta?
 
Każda ciaza inna więc możliwe ze nie ma obajawow. Ja dostalam np. Duphaston jak dowiedzialam sie o ciazy bo tez byłam po poronieniu.
 
DZieki za odpowiedz, ja teraz wlasnie jestem w biochemicznej, spada mi hcg, ale dosc powoli, a dwa meisiace temu mialam lyzeczkowanie. CZyli tez drugie poronienie. Tez biore zmetylowany kwas, a wit b, masz jakies namiary? czy cokolwiek z neta?
Ja kupowałam z solgaru, ale są tańsze , kurcze nie pamiętam nazwy ,ale jak wpiszesz w Google ro Ci wysloczy, przykro mi ze tez Xie to spotkalo
 
Ja kupowałam z solgaru, ale są tańsze , kurcze nie pamiętam nazwy ,ale jak wpiszesz w Google ro Ci wysloczy, przykro mi ze tez Xie to spotkalo
Dzięki, poszukam sobie, jutro mam jeszcze wizytę u lekarza i zapytam czy robić jakieś badania i co brać itd. Mam nadzieję, że w końcu się kiedyś uda...
 
reklama
Mnie w pierwszej ciąży (poronionej) piersi bolały już przed okresem. A teraz dopiero zaczęły się powiększać i boleć kolo10 tyg. Wiec ciąża ciąży nie równa ;)
 
reklama
Do góry