reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny test ciążowy tak czy nie?

Dołączył(a)
4 Styczeń 2019
Postów
3
Nie wiem czy ufać tanim testom ciążowym z Chin, takowym wykonałam test zrana.
26 dc a cykle mam 28-30 dni niby objawy ciąży są ale nigdy mi żaden test tak wcześniej nie wyszedł
C27EE447-D32A-4137-A1D2-CED0E1BBFA50.jpeg
 
reklama
Rozwiązanie
To po takim czasie test powinien już wyjść z bordową kreską. Zrób dla pewności betę a jak będzie negatywna to do lekarza.
Nie koniecznie 🙈 we wczesniekszych ciazach niektore testy wychodzily negatywne lub malo widoczne, a bylam w 6 tygodniu- ciaza potwoerdzona przez lekarza. Nie ma na to reguly, kazda jest inna i kazda ma inny organizm. Bete dzis zrobilam ale wynil bede miala dopiero jutro popoludniu 🙈
Ja nic nie widzę. Mi kilka dni przed okresem już pokazało ale to podobno różnie bywa. Najlepiej zrobić z porannego moczu jeśli nie wyjdzie powtorzyć za 2 dni. Albo iść na Betę z krwi.
 
reklama
witam czy tylko ja widze bardzo bladą drugą kreskę? :D mam 16 letniego syna i to by byla moja druga ciąża .test mam zamiar powtorzyc jutro rano ( test ze zdjecia robilam w poniedzialek )
 

Załączniki

  • 20190205_080024.jpg
    20190205_080024.jpg
    215,2 KB · Wyświetleń: 781
okres (o ile można było to nazwać okresem ) był 29 stycznia ale bardziej skąpy a 31 stycznia wyparował a potem po 2 dniach brązowe plamienie. przy 1 dziecku miałam jeszcze kolejny miesiąc normalną miesiączkę więc jeżeli chodzi o mnie to wszystko możliwe.Jestem z tych co nie mają klasycznych objawów ciązy .o pierwszej ciązy dowiedzialam sie w 3 miesiącu .gdyby nie brak okresy w zyciu bym sie nie zorientowala :) jak sie okażę,że jestem w ciąży to padnę :)
 
okres (o ile można było to nazwać okresem ) był 29 stycznia ale bardziej skąpy a 31 stycznia wyparował a potem po 2 dniach brązowe plamienie. przy 1 dziecku miałam jeszcze kolejny miesiąc normalną miesiączkę więc jeżeli chodzi o mnie to wszystko możliwe.Jestem z tych co nie mają klasycznych objawów ciązy .o pierwszej ciązy dowiedzialam sie w 3 miesiącu .gdyby nie brak okresy w zyciu bym sie nie zorientowala :) jak sie okażę,że jestem w ciąży to padnę :)
A to trzymam kciuki i myślę że już po cichu mogę gratulować :biggrin2:
 
hehehehe :) naczytałam się tyle o fałszywych testach,że sama już nie wiem co myśleć :) Mój 16 letni syn chyba w to nie uwierzy :) jutro wszystko będzie jasne. markia22 nie dziękuję bo podobno to przynosi pecha :) nie nastawiam się :) będzie co ma być :)
 
reklama
Do góry